Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futbalo - KS 2-3

Pierwsza porażka młodziczek MKSu

Dotychczas niepokonane młodziczki MKS PR II Gniezno w końcu musiały uznać wyższość rywalek. Szczypiornistki z rocznika 2004 przegrały u siebie z drużyną UKS Bukovii Buk 20:21.

Pojedynek pomiędzy młodymi gnieźniankami a zawodniczkami z Buku był bardzo zacięty już od początku spotkania. Przez to w pierwszej połowie mogliśmy obejrzeć zaledwie 19 goli, a na jednobramkowym prowadzeniu do przerwy były szczypiornistki MKSu. Druga część spotkania, mimo, że równie wyrównana, należała jednak do Bukovii, która ostatecznie pokonała gospodynie jedną bramką. Mimo pierwszej w sezonie porażki młode zawodniczki MKSu zachowały jednak prowadzenie w tabeli swojej grupy rozgrywek.

MKS PR II Gniezno – UKS Bukovia Buk 20:21 (10:9)

W drużynie MKSu wystąpiły: M. Staniszewska, D. Wiesner, Z. Bober – I. Gonera, J. Hernacka, A. Kaszyńska, K. Michalik, Z. Piotrowska, K. Połatyńska, M. Raczak, O. Rogalewska, D. Schulze, P. Musiał, M. Łachowska, W. Wabińska, A. Zamiara.

24 stycznia 2018 | 11:31