30 maja w Świnoujściu odbył się XXI Wielobój Morski o Złotą Kotwicę Marynarki Wojennej. Tym razem uczestniczyło w nim pięć drużyn reprezentujących miejscowości od wielu lat biorące udział w programie „Miasta-Okręty”. W rywalizacji sprawnościowej Pierwszą Stolicę...








