Piłka nożna

Ostrovia - Mieszko 1-2
Centra - Mieszko 1-5 
Mieszko - Warta Ś. 2-2

Żużel

Start - Speedway 57-32
Landshut - Start 41-49
Start - Polonia  51-39

Koszykówka

AG Gdańsk - MKK 77-91
MKK - Basket Gorzów 108-82
Kruszwica - MKK 69-100

Piłka ręczna

Piotrcovia - MKS 27-26
Zagłębie - MKS 35-21
MKS - Zagłębie 18-31

Futsal

Łowicz - KS 3-3
KS - Konin 4-2
Bojano - KS 9-2

Bartosz Banasik nie zagra w KS Gniezno. Znalazł nowy klub

Wiemy już, że Bartosz Banasik nie będzie kontynuował kariery w KS Gniezno. Wieloletni reprezentant gnieźnieńskiej drużyny futsalowej zdecydował się na zmianę barw klubowych. W nadchodzącym sezonie będzie zdobywał bramki dla KS Futsal Oborniki.

Szeregi obornickiego klubu zasila Bartek Banasik, który od początku swojej kariery futsalowej grał w zespole KS Gniezno. W drużynie naszego rywala zza miedzy otarł się o awans do Futsal Ekstraklasa Sp. z o.o. Ponadto reprezentował drużynę Politechniki Poznańskiej w Finałach Akademickich Mistrzostw Polski – poinformowali przedstawiciele KS Futsal Oborniki.

Bartosz Banasik zadebiutuje w nowym klubie już w najbliższą sobotę, przy okazji meczu z… KS Gniezno. Derby Wielkopolski odbędą się w Obornikach, a ich początek został zaplanowany na godzinę 16:00.

18 września 2018 | 09:04

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *