Piłka nożna

Mieszko - Chodzież 3-0
Gołuchów - Mieszko 0-1
Mieszko - Pobiedziska 5-1

Żużel

Start - 
Start -
Start - 

Koszykówka

Pogoń - MKK  80-82
MKK - Pogoń  
Akademia G. - MKK 93-95

Piłka ręczna

MKS - KPR 24-36
SPR - Szczypiorniak 31-19
MKS - El_Volt 26-28

Futsal

KS - Wiara Lecha 2-5
Futbalo - KS 2-2
Białystok - KS 10-3

Gala dla Mieszka. Takiej sytuacji jeszcze nie było (galeria)

To była bezprecedensowa Gala „Orły Gnieźnieńskiego Sportu”. Odbyła się w nowej hali im. Mieczysława Łopatki w zupełnie innym anturażu. Ale nie to było wyjątkowe. Jeszcze nigdy przedstawiciele jednego klubu nie zdominowali w tak wyraźny sposób tego wydarzenia.  

Mieszkowcy zgarnęli dwie nagrody w „10” najlepszych sportowców roku. Numerem „1” został Tomasz Bzdęga (na zdj.), piąte miejsce zajął Marcin Trojanowski, biało-niebiescy zostali drużyną roku, Mariusz Bekas najlepszym trenerem, a Dawid Frąckowiak działaczem. I było w tym wszystkim coś kuriozalnego, bo wszyscy indywidualnie nagrodzeni wyszli na scenę, by odebrać nagrody i…pożegnać się z gnieźnieńską publicznością. W głosie i tonie wypowiedzi niektórych czuć było niesmak i rozżalenie. Pełne wyniki znajdziecie TUTAJ

Oto fotorelacja z wczorajszego wydarzenia:

12 stycznia 2019 | 10:36

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *