Piłka nożna

Mieszko - Chodzież 3-0
Gołuchów - Mieszko 0-1
Mieszko - Pobiedziska 5-1

Żużel

Start - 
Start -
Start - 

Koszykówka

Pogoń - MKK  80-82
MKK - Pogoń  
Akademia G. - MKK 93-95

Piłka ręczna

MKS - KPR 24-36
SPR - Szczypiorniak 31-19
MKS - El_Volt 26-28

Futsal

KS - Wiara Lecha 2-5
Futbalo - KS 2-2
Białystok - KS 10-3

Wymarzony debiut Mateusza Jabłońskiego!

To był świetny debiut Mateusza Jabłońskiego w pierwszych w karierze zawodach 250cc. Dziś na torze przy Wrzesińskiej młody zawodnik awansował do finału imprezy.

Za nami Nice Youth Development Series 250cc. Gniezno pierwszy raz w historii doczekało się rywalizacji w tej klasie i trzeba przyznać, że warto było zobaczyć jak świetnie radzą sobie na motocyklach młodzi zawodnicy „czarnego sportu”. My oczywiście zerkaliśmy na reprezentanta Startu – Mateusza Jabłońskiego, dla którego był to debiut, po zdanym niedawno egzaminie. Wypadł on bardziej niż okazale! Gnieźnianin radził sobie kapitalnie i nawet mimo gorszego startu w swoim drugim biegu, był w stanie minąć dwóch rywali. Pech niestety dopadł go w finale, gdyż dotykając taśmy sędzia musiał wykluczyć go z ostatniego wyścigu.

Dwudniowe zawody wygrała Reprezentacja Polski – Oskar Paluch i Damian Ratajczak. Mateusz Jabłoński zdobył 11pkt. w 5 startach i w dwudniowych zawodach wspólnie z ze swoim rówieśnikiem z Wielkiej Brytanii uplasował się na trzeciej pozycji.

21 sierpnia 2019 | 19:18

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *