Piłka nożna

Mieszko - Chodzież 3-0
Gołuchów - Mieszko 0-1
Mieszko - Pobiedziska 5-1

Żużel

Start - 
Start -
Start - 

Koszykówka

Pogoń - MKK  80-82
MKK - Pogoń  
Akademia G. - MKK 93-95

Piłka ręczna

MKS - KPR 24-36
SPR - Szczypiorniak 31-19
MKS - El_Volt 26-28

Futsal

KS - Wiara Lecha 2-5
Futbalo - KS 2-2
Białystok - KS 10-3

Kevlary Startu Gniezno do lamusa. Idzie nowe!

W minionym sezonie Start Gniezno występował w identycznych kevlarach, jak przed rokiem. Wiemy już, że kombinezony, które czerwono-czarni używali przez dwa lata idą do lamusa. W przyszłorocznych rozgrywkach nasza drużyna będzie miała inne kevlary.

Obecnie trwają prace nad projektem kevlaru Startu Gniezno na sezon 2020. Na pewno będzie on inny, jak w latach 2018/19.

Można to rozumieć tak, że działacze czerwono-czarnych nie chcą popadać w monotonię. Swoją drogą, dotychczasowy kevlar mógł się podobać. Zobaczymy, co teraz zaserwują nam przedstawiciele Startu.

Póki co nie wiemy, kiedy dokładnie poznamy wzór kombinezonu gnieźnieńskich żużlowców na przyszłoroczne rozgrywki. W przeszłości był on pokazywany między innymi podczas prezentacji zespołu dla kibiców.

07 listopada 2019 | 08:08

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *