Piłka nożna

Kobyla Góra - Mieszko 0-6
Międzychód - Mieszko 1-2
Mieszko - Śrem 2-0

Żużel

Start - Kolejarz 60-30
Polonia - Start - 53-37
Start - Polonia 45-45

Koszykówka

MKK - Kutno 93-85
Toruń - MKK 80-68
Gdynia - MKK 58-88

Piłka ręczna

Elbląg - MKS 23-32
Szczypiorniak - Włoszakowice 34-28
MKS - Kobierzyce 28-20

Futsal

KS - Gdańsk 4-4
Poznań - KS 6-2
Białystok - KS 10-3

Nie opuści pokładu! Kapitan MKK zapowiada powrót po ciężkiej kontuzji

Kapitan nie opuszcza jeszcze pokładu. Dariusz Dobrzycki wraca do zdrowia po ciężkiej kontuzji i pierwszy raz zapowiada – wracam! 

To była ciężka kontuzja, która niejednemu odebrała by ochotę do dalszej gry, a już szczególnie gdy ma się za sobą wiele lat spędzonych na parkiecie. 

Przypomnijmy, że kapitan Sklepu Polskiego MKK, niemal równo rok temu w meczu z Sokołem Międzychód uszkodził kolano, które wyskoczyło na moment ze stawu i spowodowało uszkodzenie więzadła krzyżowego przedniego i pogruchotało łękotkę. Jego kariera zawisła na włosku, ale po udanej operacji i akcji zrzutkowej, dzięki której możliwy był zabieg, Dariusz Dobrzycki chce dać jeszcze radość kibicom. Kontuzjowana noga nie jest wprawdzie jeszcze w 100% zdrowa, dlatego zawodnik awizuje swój powrót na kolejny sezon. Myślałem, że z moim zdrowiem jest nieco lepiej, przyznam się. Jestem świeżo po konsultacjach i już wiem, że w tym sezonie moja noga na parkiecie nie stanie. Mogę jednak zapewnić, że w kolejnym sezonie już nie odpuszczę i wracam. Będę dobrze przygotowany i mogę oficjalnie ogłosić, że w sezonie 2021/22 kibice zobaczą mnie w grze – mówi naszemu portalowi.

15 marca 2021 | 19:37

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *