Koszykarze MKK cieniem samych siebie

MKK nie miał dziś nic do powiedzenia w spotkaniu przeciwko sąsiadowi w tabeli z Łowicza. Księżak wygrał 74-55 ze słabiutką gnieźnieńską drużyną.

To był jeden z najgorszych meczów w tym sezonie w wykonaniu MKK, a na pewno najgorszy we własnej hali. Gnieźnianie rzucili tylko 55 punktów, co nie zdarzyło się dawno. – Nie pamiętam takiego wyniku w tej hali. Nie byliśmy dziś sobą – mówił po spotkaniu Dariusz Dobrzycki, który mecz zakończył bez punktów! Gospodarze rzeczywiście nie byli dziś sobą, bo i skuteczność i wola walki nie były ich mocną stroną. Mecz „położyli” po przerwie, gdy nie udawało się im w trzeciej kwarcie niemal nic i rywale zapewnili sobie ogromną przewagę.

Sklep Polski MKK Gniezno – Księżak Łowicz 55-74 (6-16, 18-13, 8-27, 23-18)

Punkty dla MKK: Rau 13, Kotwasiński i Czyż 8, Urbaniak 7, Szydłowski i Kurka 6, Wietrzyński i Leśniczak 3

19 marca 2023 | 19:04