Zarząd gnieźnieńskiego powiatu nagrodził lokalnych sportowców, którzy w ostatnich tygodniach odnieśli spore sukcesy. – Za każdym medalem stoi historia ciężkiej pracy – mówi starosta, Tomasz Budasz.
Powiat wyróżnił nagrodami finansowymi Starosty Gnieźnieńskiego kolejnych sportowców, którzy swoimi osiągnięciami promują nasz region. Nie są to coroczne nagrody, a specjalny „bonus” za medalowe występy głównie na arenach międzynarodowych. Są to:
• Patryk Zieliński (KKS Sporty Walki Gniezno )
• Jolanta Woźniak (Goats Karate Team Poznań)
• Eliza Kupaj (Akademia Karate Besuto Witkowo)
• Julka Dzięcioł (Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce)
• Leszek Hoffmann












0 komentarzy