To już definitywny koniec sezonu dla Stelli Gniezno. Dziś rozegrano pierwszy w historii Superligi 10-minutowy mecz, będący kontynuacją przerwanego wcześniej przez deszcz spotkania ze Swarkiem Swarzędz o utrzymanie w Superlidze.
W Poznaniu nie doszło do niespodzianki, nie padła żadna bramka, a co za tym idzie mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W przypadku gdyby swarzędzanie strzelili gola przypomnijmy, mecz musiałby przenieść się znów do Gniezna. Stella utrzymała się więc w Superlidze.












0 komentarzy