Piłka nożna

Mieszko - Piaski 3-1 
Konin - Mieszko 2-2
Mieszko - Śrem 2-0

Żużel

Start - Kolejarz 60-30
Polonia - Start - 53-37
Start - Polonia 45-45

Koszykówka

Władysławowo - MKK 63-82
MKK - Sopot 81-79
MKK - Tarnowo P. 87-92

Piłka ręczna

Strzałkowo - Szczypiorniak 35-33
Środa - Szczypiorniak 25-28 
MKS - Kobierzyce 28-20

Futsal

Futbalo - KS 2-2
KS - Red Devils 2-2
Białystok - KS 10-3

Operacja lidera KS coraz bliżej. Dzięki wam!

Mikołaj Bereźnicki może powoli szykować się do operacji kontuzjowanego kolana. Zrzutka idzie świetnie i do pełnego sukcesu jest coraz bliżej.

21 dni – tyle jeszcze pozostało do końca rzutki na rzecz lidera KS-u Gniezno. Przypomnijmy, że Mikołaj Bereźnicki doznał poważnej kontuzji, która oznacza dla niego pilną operację. Diagnoza specjalistów mówi o zerwanym więzadle krzyżowym przednim i uszkodzonej łąkotce. To koszt kilkunastu tysięcy, bez których “Miki” nie odzyska pełnej sprawności. “Właśnie dlatego chcemy prosić Was o wsparcie naszego zawodnika. Pamiętajcie, że dobro wraca. Wiemy, że razem jesteśmy w stanie przywrócić mu zdrowie i wiemy, że już wkrótce znów będzie w stanie cieszyć nas swoją grą” – tak klub zachęca do zbiórki na rzecz zawodnika.

Zbiórka na razie ma się bardzo dobrze, bo 75 osób wpłaciło już w sumie ponad 7 tysięcy złotych. Wahający się, mają jeszcze dokładnie 3 tygodnie. Do dzieła! Szczegóły TUTAJ

06 maja 2021 | 08:14

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *