Piłka nożna

Mieszko - Huragan 1-1
Polonia Ch. - Mieszko 0-0
Mieszko - Wiara Lecha 2-2

Żużel

Start - Unia 48-42
Unia - Start 51-38
Start - Kolejarz 53-37

Koszykówka

AG Gdańsk - MKK 77-91
MKK - Basket Gorzów 108-82
Kruszwica - MKK 69-100

Piłka ręczna

MKS - FunFloor 31-31
Szczypiorniak - Grunwald II 29-29
MKS - Zagłębie 18-31

Futsal

Łowicz - KS 3-3
KS - Konin 4-2
Bojano - KS 9-2

Kolejna lekkoatletyczna gwiazda odwiedzi Gniezno

Kolejna lekkoatletyczna gwiazda odwiedzi Atletę Gniezno. Tym razem będzie to Adrianna Szóstak Laskowska, wielokrotna mistrzyni Polski.

Największy lekkoatletyczny klub w naszym mieście, przygotował kolejną atrakcję dla swoich młodych zawodniczek i zawodników. Do Gniezna przyjedzie Adrianna Szóstak Laskowska – dwukrotna mistrzyni Polski (2019 i 2022) w skoku w dal i trójskoku (2021). Posiadaczka blisko 14-metrowego rekordu w trójskoku przekaże podopiecznym Atlety wszystko co niezbędne, aby marzyć o karierze w królowej sportu. 

Zawodniczka przyjedzie na boisko Szkoły Podstawowej nr 12 już w środę, 17 maja o 18.00 i będzie to kolejna gwiazda zaproszona przez gnieźnieński klub. Wcześniej z najmłodszymi spotkał się m.in utytułowany skoczek wzwyż, Norbert Kobielski. Gnieźnieńska biblioteka z kolei, zaprosiła niedawno byłą gwiazdę biegów – Marcina Urbasia. Jeśli dodamy do tego, podpisaną właśnie umowę na budowę bieżni przy Strumykowej wnioski są oczywiste – lekkoatletyka staje się coraz popularniejsza w pierwszej stolicy.

Chętnych, którzy chcą obejrzeć środowe spotkanie zapraszamy na trybuny obiektu SP12

fot. PAP/EPA

09 maja 2023 | 09:19

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *