Piłka nożna

Nielba - Mieszko 2-2
Mieszko - Victoria 0-2
Mieszko - Wiara Lecha 2-2

Żużel

Start - Polonia 51-39
Lokomotiv - Start 47-43
Start - Wybrzeże 47-43

Koszykówka

AG Gdańsk - MKK 77-91
MKK - Basket Gorzów 108-82
Kruszwica - MKK 69-100

Piłka ręczna

MKS - Start 29-29
Zagłębie - MKS 35-21
MKS - Zagłębie 18-31

Futsal

Łowicz - KS 3-3
KS - Konin 4-2
Bojano - KS 9-2

Kevin Fajfer bez awansu do finału IMP

Kevin Fajfer nie dostał się do finału IMP. Gnieźnianin w turnieju Challenge w Pile zdobył 6 oczek.

Zawodnik Ultrapur Startu Gniezno bardzo ambitnie walczył w silnej stawce, o jedną z ośmiu przepustek do wielkiego finału. Na pilskim torze, gdzie niedawno w lidze pojechał fantastycznie, tym razem nie zdołał awansować. W pięciu występach zdobył 6 punktów (1,2,1,1,1), co nie wystarczyło, by cieszyć się po ostatnim występie. – Jego jazda była naprawdę dobra. Jest wielkim pracusiem i wygląda z roku na rok coraz lepiej, choć jeszcze brakuje do walki z najlepszymi – mówił na antenie Canal+, Tomasz Bajerski.

W zawodach zobaczyliśmy także Oskara Fajfera, do ostatniego biegu liczył na awans, ale finalnie nie załapał się do czołowej ósemki zajmując 10. lokatę 8 (2,1,3,0,2). Będzie mimo to rezerwowym, wygrywając bieg dodatkowy z Krakowiakiem.

Wygrał Paweł Przedpełski (13), przed Jarosławem Hampelem (11) i Piotrem Pawlickim (10). Do finału awansowali także Prz. Pawlicki, Buczkowski, Smektała, Woryna i Chmiel

30 maja 2024 | 14:53

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *