Piłka nożna

Mieszko - Chodzież 3-0
Gołuchów - Mieszko 0-1
Mieszko - Pobiedziska 5-1

Żużel

Start - 
Start -
Start - 

Koszykówka

Pogoń - MKK  80-82
MKK - Pogoń  
Akademia G. - MKK 93-95

Piłka ręczna

MKS - KPR 24-36
SPR - Szczypiorniak 31-19
MKS - El_Volt 26-28

Futsal

KS - Wiara Lecha 2-5
Futbalo - KS 2-2
Białystok - KS 10-3

Kolejna zawodniczka MKS PR URBIS Gniezno kontuzjowana!

Pech nie opuszcza drużyny seniorek MKS PR URBIS Gniezno. Do kontuzjowanych Kamili Olejniczak, Jagody Linkowskiej i Moniki Łęgowskiej dołącza Natalia Niedzielska, która nabawiła się urazu podczas niedzielnego spotkania z KS Cracovią 1906.

W końcówce tego meczu Natalia zaliczyła nieprzyjemny upadek wraz z rywalką. Doszło do tego w momencie, gdy nasza drużyna znajdowała się w ataku. Skrzydłowa MKS-u z dużym grymasem na twarzy opuszczała parkiet, co nie zwiastowało niczego dobrego. Natychmiast trafiła pod opiekę Norberta Synorackiego, klubowego fizjoterapeuty. Z powodu silnego bólu ręki nie była w stanie grać dalej.

Wstępna diagnoza Norberta, która mówiła o złamaniu czwartej kości śródręcza prawej ręki, została potwierdzona na gnieźnieńskim SOR-ze, gdzie wykonano jej zdjęcie RTG i przekazano informację o urazie. Nasza zawodniczka została zaopatrzona w gips w celu unieruchomienia złamania.

Niestety, ta kontuzja może wykluczyć Natalię Niedzielską z gry na okres 3-4 miesięcy. Trzymamy kciuki za jak najszybszą regenerację i powrót na parkiet! Natalia, jesteśmy z Tobą!

26 listopada 2019 | 19:54

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *