Piłka nożna

Mieszko - Śrem 2-0
Międzychód - Mieszko 1-2
Poznań - Mieszko 1-1

Żużel

Start - Kolejarz 60-30
Polonia - Start - 53-37
Start - Polonia 45-45

Koszykówka

MKK - Kutno 93-85
Toruń - MKK 80-68
Gdynia - MKK 58-88

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Dzierżoniów 31-24
Szczypiorniak - Wrocław 30-31
MKS - Kobierzyce 28-20

Futsal

Poznań - KS 6-2
KS - Lębork 1-4
Białystok - KS 10-3

MKS awansował do 1/16 Pucharu Polski

MKS PR Orbis Gniezno awansował do 1/16 Pucharu Polski. Dziś we własnej hali nasze zawodniczki pokonały po trudnym meczu UKS Dziewiątkę Legnica 24-20 (9-11)

Gnieźnianki musiały sporo się napocić, by zameldować się w stawce 32 najlepszych drużyn w Polsce rozgrywek Pucharu Polski. Dzisiejszy mecz z współliderem gr. B I ligi nie mógł być „spacerem”, bo jeszcze w weekend legniczanki wysoko wygrały u siebie z trzecią ekipą swojej grupy , SPR Olkusz 39-31. Wynik wskazywał więc, że rywalki będą niewygodnym rywalem i to potwierdzały od pierwszych minut.

MKS męczył się do przerwy, gdy słaba skuteczność nie pozwalała nam zbudować praktycznie żadnej większej przewagi, a do tego fatalna końcówka przegrana 1-5 wyprowadziła legniczanki na prowadzenie 11-9. Przerwa na szczęście podziałała na gospodynie mobilizująco i to nasz zespół zbudował sobie niewielką 2-3 bramkową przewagę. Gnieźnianki napędzane dziś m.in przez Monikę Łęgowską i Martę Giszczyńską pokonały ostatecznie UKS 24-20.

Bramki dla MKS: Giszczyńska i Łęgowska 5, Chojnacka i Kaczmarek 3, Matysek i Siwka 2, Bigoszewska-Jackowiak , Dolacińska, Kasprowiak i Niedzielska 1

Najwięcej dla UKS: Kozak i Stala 6

25 listopada 2020 | 22:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *