Piłka nożna

Nielba - Mieszko 2-2
Mieszko - Victoria 0-2
Mieszko - Wiara Lecha 2-2

Żużel

Start - Polonia 51-39
Lokomotiv - Start 47-43
Start - Wybrzeże 47-43

Koszykówka

AG Gdańsk - MKK 77-91
MKK - Basket Gorzów 108-82
Kruszwica - MKK 69-100

Piłka ręczna

MKS - Start 29-29
Zagłębie - MKS 35-21
MKS - Zagłębie 18-31

Futsal

Łowicz - KS 3-3
KS - Konin 4-2
Bojano - KS 9-2

MKS PR URBIS Gniezno zmierzy się z najlepszymi drużynami w Polsce!

W dniach 21-22 sierpnia drużynę seniorek MKS PR URBIS Gniezno czeka ważny sprawdzian. Wówczas nasz zespół uda się do Koszalina, gdzie weźmie udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju. Piłkarki ręczne z pierwszej stolicy Polski zmierzą się z najlepszymi ekipami w naszym kraju.

– W trakcie obozu w Zbąszyniu, 21 sierpnia, mamy zaplanowany wyjazd do Koszalina na dwudniowy turniej, gdzie spotkają się cztery drużyny – MKS Perła Lublin (mistrz Polski), AZS Koszalin (3. miejsce w Polsce), Start Elbląg (4. miejsce w Polsce) i my. Zostaliśmy tam zaproszeni przez miejscową drużynę. Jesteśmy dumni, że o nas pamiętają – mówi Roman Solarek, trener MKS PR URBIS Gniezno.

Turniej w Koszalinie z pewnością będzie bardzo dobrym testem po zeszłorocznym starciu z Piotrcovią Piotrków Trybunalski w Pucharze Polski. –  Pokaże nam on, gdzie jesteśmy – w jakim miejscu przygotowań. Szykuje się bardzo fajny trening. Po turnieju w Koszalinie pojedziemy z powrotem do Zbąszynia. Po turnieju będziemy dalej tam trenować. Później przyjeżdżamy do Gniezna i będziemy przygotowywać się na miejscu – dodaje nasz szkoleniowiec.

Nim rozpoczną się zmagania I ligi kobiet gr. B, MKS PR URBIS Gniezno czeka rywalizacja w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Więcej informacji na ten temat przekażemy niebawem.

14 sierpnia 2019 | 08:48

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *