Piłka nożna

Nielba - Mieszko 2-2
Mieszko - Victoria 0-2
Mieszko - Wiara Lecha 2-2

Żużel

Start - Polonia 51-39
Lokomotiv - Start 47-43
Start - Wybrzeże 47-43

Koszykówka

AG Gdańsk - MKK 77-91
MKK - Basket Gorzów 108-82
Kruszwica - MKK 69-100

Piłka ręczna

MKS - Start 29-29
Zagłębie - MKS 35-21
MKS - Zagłębie 18-31

Futsal

Łowicz - KS 3-3
KS - Konin 4-2
Bojano - KS 9-2

Mocne otwarcie juniorek MKS-u! Karolina Kasprowiak liderką

MKS PR Gniezno rozpoczął turniej 1/16 finału Mistrzostw Polski Juniorek w Gliwicach od wysokiego zwycięstwa nad MKS PM MPEC Tarnów. W piątek podopieczne trenerów Roberta Popka, Romana Solarka i Janusza Pudelewicza wygrały 37:22 (21:9).

Gnieźnianki od początku spotkania przeważały. Pierwszy kwadrans to istna dominacja naszego zespołu. Po szesnastu minutach juniorki MKS PR prowadziły aż 11:0. Już wtedy było jasne, że przeciwniczki musiałyby się wspiąć na wyżyny, by odrobić tak duże straty. Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 21:9 na korzyść ekipy z pierwszej stolicy Polski.

W drugiej partii gnieźnieńskie piłkarki ręczne podwyższyły przewagę i ostatecznie zwyciężyły 37:22. Najwięcej bramek dla MKS-u PR Gniezno rzuciła Karolina Kasprowiak, autorka 10 trafień. Po przeciwnej stronie barykady najczęściej na listę strzelczyń wpisywała się Wiktoria Kostuch, która dziewięciokrotnie wprowadzała piłkę do naszej bramki.

Kolejne spotkanie w ramach turnieju 1/16 MP już jutro (sobota) o godzinie 9:00. Tym razem naszym rywalem będzie Handball Wrocław.

MKS PR Gniezno: Wilkosz, Rożek – Bielińska (8), Kasprowiak (10), Pudelewicz (1), Stachowicz, Ochocka (5), Dolacińska (2), Walkowska (6), Kabacińska, Grzegorek, Rachela (2), Szczygielska (1), Alwin (2).

25 stycznia 2019 | 15:45

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *