Piłka nożna

Ostrovia - Mieszko 0-3
Mieszko - Nielba 4-1
Wiara Lecha - Mieszko 1-1

Żużel

Start - Kolejarz 60-30
Polonia - Start - 53-37
Start - Polonia 45-45

Koszykówka

MKK - 
MKK - 
MKK - 

Piłka ręczna

MKS - Sośnica 32-27
Piotrcovia - MKS 33-28
MKS - Galiczanka ....

Futsal

KS -
KS - 
KS - 

Szczypiornistki straciły kolejnego rywala

Najpierw odpadła drużyna z Katowic, a teraz z Obornik. MKS PR URBIS Gniezno stracił kolejnego przeciwnika w rozgrywkach I ligi kobiet gr. B. Wiadomość jest to o tyle smutna, że z handballowej mapy znika żeński zespół z Wielkopolski.

To właśnie z oborniczankami MKS PR URBIS miał się zmierzyć 8 września w ramach wojewódzkich eliminacji Pucharu Polski, a następnie w weekend 14/15 września w I kolejce I ligi kobiet gr. B.

Wiemy już, że Sparta do tych meczów nie przystąpi. Póki co nie mamy jednak informacji, ws. decyzji szczypiorniackich władz wobec wycofania się oborniczanek. O wszystkim będziemy komunikować na bieżąco.

Poniżej zamieszczamy pismo, jakie opublikował klub z Obornik w mediach społecznościowych. Zawarte są w nim m.in. przyczyny rozwiązania seniorskiego zespołu.

23 sierpnia 2019 | 10:39

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *