Piłka nożna

Mieszko - Śrem 2-0
Międzychód - Mieszko 1-2
Poznań - Mieszko 1-1

Żużel

Start - Kolejarz 60-30
Polonia - Start - 53-37
Start - Polonia 45-45

Koszykówka

MKK - Kutno 93-85
Toruń - MKK 80-68
Gdynia - MKK 58-88

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Dzierżoniów 31-24
Szczypiorniak - Wrocław 30-31
MKS - Kobierzyce 28-20

Futsal

Poznań - KS 6-2
KS - Lębork 1-4
Białystok - KS 10-3

Młody gnieźnieński bokser trenował z Andrzejem Gołotą!

Tacy trenerzy nieczęsto trafiają się na treningu. Gnieźnieński bokser Kamil Urbaniak miał okazję wczoraj spotkać się na sali z legendą polskiego pięściarstwa Andrzejem Gołotą!

Kamil Urbaniak to młody gnieźnieński bokser trenujący w Akademii Sportu Jakuba Czaprowicza. Kilkanaście dni temu na ćwierćfinale zakończył udział w Mistrzostwach Polski, więc od razu zabrał się do roboty. Od poniedziałku przebywa na obozie w Gostyniu, gdzie wczoraj miał okazję zobaczyć i poznać warsztat treningowy Andrzeja Gołoty.

Kamil po Mistrzostwach Polski nie próżnuje. Od poniedziałku przebywa w Gostyniu na zgrupowaniu u Tomasza Dylaka. Dzisiaj miał niepowtarzalną okazje wziąć udział w pokazowym treningu z legendą polskiego boksu Andrzejem Gołotą!! Kamil trenuj mocno i rzetelnie bo 17 listopada kolejny sprawdzian – napisał na swoim profilu społecznościowym J.Czaprowicz. Kamilowi życzymy wielu wygranych pojedynków!

08 listopada 2018 | 20:23

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *