W sobotę 21 marca, reprezentanci Strzelca Gniezno wystartowali w Otwartych Karabinowych Zawodach Strzeleckich "Przywitanie Wiosny" rozgrywanych na strzelnicy MOSIR w Słupcy. Oto jak im poszło. Rywalizacja prowadzona była w czterech konkurencjach: karabin centralnego...











