Dwóch supercyklistów z naszego regionu sygnalizuje znów wysoką formę, przed zbliżającą się rywalizacją o Rowerową Stolicę Polski. Leszek Basinski i Witoslaw Szczepankiewicz znaleźli się na podium w tzw. treningu. Pokonali prawie… 20 tysięcy kilometrów, czyli tyle ile...














