Piłka nożna

Ostrovia - Mieszko 1-2
Centra - Mieszko 1-5 
Mieszko - Warta Ś. 2-2

Żużel

Start - Speedway 57-32
Landshut - Start 41-49
Start - Polonia  51-39

Koszykówka

AG Gdańsk - MKK 77-91
MKK - Basket Gorzów 108-82
Kruszwica - MKK 69-100

Piłka ręczna

Piotrcovia - MKS 27-26
Zagłębie - MKS 35-21
MKS - Zagłębie 18-31

Futsal

Łowicz - KS 3-3
KS - Konin 4-2
Bojano - KS 9-2

Była sportsmenka roku w Gnieźnie prosi o wsparcie

Marzeniem pochodzącej z Witkowa Martyny Galant jest występ na Igrzyskach Olimpijskich. Przygotowania do nich jednak kosztują i to niemało. Teraz każdy ma szansę pomóc jej w trwających treningach.

Martyna Galant nie jest bez szans, by wystąpić na imprezie, o której marzy każdy sportowiec. 26-letnia witkowianka specjalizująca się w biegach średniodystansowych rozpoczęła intensywne treningi, by przygotować się do kolejnych zawodów. A do tego potrzebne są pieniądze. Lekkoatletka od niedawna jest na platformie „Razem dla Sportu”, za pośrednictwem której, każdy kibic ma szansę wspomóc utalentowaną reprezentantkę Polski. – Cel jest jeden – Igrzyska Olimpijskie w Tokio! Jeśli chcielibyście dorzucić swoją cegiełkę do moich przygotowań zapraszam do zbiórki (szczegóły TUTAJ. Znajdziecie mnie z numerem 4. Za każdą wpłatę będę bardzo wdzięczna – informuje reprezentantka Polski.

Przypomnijmy, że Galant jest mistrzynią Polski juniorek na 800m, w latach 2009-14 reprezentowała MKS Gniezno, a od 2015r. jest zawodniczką OŚ AZS Poznań. W 2014 roku była też Sportowcem Roku w Gnieźnie. Dotychczas wsparło ją 21 osób na sumę ponad 1400zł

fot. PAP

20 kwietnia 2021 | 20:30

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *