Piłka nożna

Nielba - Mieszko 2-2
Mieszko - Victoria 0-2
Mieszko - Wiara Lecha 2-2

Żużel

Start - Polonia 51-39
Lokomotiv - Start 47-43
Start - Wybrzeże 47-43

Koszykówka

AG Gdańsk - MKK 77-91
MKK - Basket Gorzów 108-82
Kruszwica - MKK 69-100

Piłka ręczna

MKS - Start 29-29
Zagłębie - MKS 35-21
MKS - Zagłębie 18-31

Futsal

Łowicz - KS 3-3
KS - Konin 4-2
Bojano - KS 9-2

Ogłaszamy żużlową wiosnę! Przy W25 zawarczały motocykle

W poniedziałek żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno zaliczyli pierwszy po zimowej przerwie trening na domowym owalu. Kółka kręciła krajowa kadra pierwszoligowca i Andriej Kudriaszow. Przy ul. Wrzesińskiej 25 pojawili się też goście. 

Grupka około 50 kibiców śledziła pierwszy pozimowy trening Car Gwarant Startu Gniezno na domowym torze. W poniedziałkowych jazdach uczestniczyli tacy zawodnicy, jak Mirosław Jabłoński, Oskar Fajfer, Adrian Gała, Andriej Kudriaszow, Kevin Fajfer, Damian Stalkowski, Mateusz Błażykowski oraz goście – Matic Ivacic, Patryk Fajfer i Tomasz Orwat.

Poniedziałkowe jazdy trwały około dwie godziny – trening rozpoczął się o godz. 11:00, a zakończył kilka chwil po 13:00. Krócej od reszty trenował Kevin Fajfer. Junior Startu podczas jednego z wyjazdów na tor zanotował upadek. Później, podążając do szatni, delikatnie utykał. Na szczęście młodzieżowiec czerwono-czarnych nie nabawił się kontuzji.

– Nic poważnego się nie stało. W środę Kevin Fajfer wznowi treningi – powiedział Rafael Wojciechowski, menedżer Car Gwarant Startu. – Wszystko jest okej – zapewnił Kevin.

W poniedziałek żużlowcy Startu jeździli już spod taśmy. Ścigali się m.in. Mirosław Jabłoński i Oskar Fajfer, a także Adrian Gała z Andriejem Kudriaszowem. Ponownie motocykle zawarczą przy W25 już we wtorek. Początek jutrzejszego treningu zaplanowano na godzinę 13:00.

18 marca 2019 | 14:55

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *