Piłka nożna

Nielba - Mieszko 2-2
Mieszko - Victoria 0-2
Mieszko - Wiara Lecha 2-2

Żużel

Start - Polonia 51-39
Lokomotiv - Start 47-43
Start - Wybrzeże 47-43

Koszykówka

AG Gdańsk - MKK 77-91
MKK - Basket Gorzów 108-82
Kruszwica - MKK 69-100

Piłka ręczna

MKS - Start 29-29
Zagłębie - MKS 35-21
MKS - Zagłębie 18-31

Futsal

Łowicz - KS 3-3
KS - Konin 4-2
Bojano - KS 9-2

Start Gniezno ma nowego juniora!

Działacze Startu Gniezno pochwalili się pierwszym nowym nabytkiem podczas tego okienka transferowego. Szeregi formacji juniorskiej drużyny z Grodu Lecha zasilił Marcel Studziński.

Ten ruch Startu Gniezno nie powinien być dla nikogo większym zaskoczeniem. O tym, że Marcel Studziński trafi do pierwszoligowca mówiło się od dłuższego czasu. Bez wątpienia jest to ciekawe posunięcie gnieźnieńskich działaczy. Studziński od początku kariery rokował bardzo dobrze. W ostatnim czasie nieco jednak przygasł.

Przypomnijmy, że w minionym sezonie Marcel Studziński był zawodnikiem ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz, w której nie zdołał wywalczyć stałego miejsca w składzie. Wystąpił w zaledwie sześciu meczach zespołu z miasta nad Brdą, uzyskując w nich średnią biegopunktową na poziomie 0,750. Teraz ma szansę, by się odbudować.

Widać, że gnieźnianie traktują Studzińskiego bardzo poważnie, o czym świadczy podpisanie trzyletniej umowy. Wobec tego wychowanek Stali Gorzów będzie bronił czerwono-czarnych barw do końca wieku jun

02 listopada 2019 | 13:25

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *