Czerwono-czarni pozyskali nowego zawodnika na zasadzie wypożyczenia. Do Gniezna przyjdzie junior Kuba Wojtyńka z Unii Leszno.
Gnieźnianie zdwoili aktywność na rynku transferowym, po kolejnej kontuzji tym razem Marcela Juskowiaka. Kroki skierowali ponownie w stronę Leszna, wyciągając stamtąd tym razem Kubę Wojtyńka. Zawodnik nie miał wielu okazji do jazdy o punkty w tym sezonie, stąd jego dyspozycja jest niewiadomą. Trzymamy kciuki!









0 komentarzy