Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Transbruk 98-103
MKK - Wiara 76-91

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
Buk - Szczypiorniak 30-21
Energa - MKS 26-29

Futsal

Wenecja - KS 2-3
KS - AZS 6-4
KS - Bonito 2-3

Biegowy Czwartek na Wenecji

Miłośnicy biegania ponownie spotkali się dziś nad jeziorem Wenecja, by wspólnie potrenować w ramach Biegowych Czwartków. Z zaproszenia Andrzeja Krzyścina skorzystało kilkanaście osób.

W wyjątkowy parny i duszny wieczór nad „Weneją” zjawiło się kilkunastu najbardziej wytrwałych biegaczy. Wspólnie pokonali kilka okrążeń wokół jeziora, a także tradycyjnie mogli dowiedzieć się nowych treningowych ciekawostek. Tym razem najwięcej czasu poświęcono programowi OWB2. Cóż to takiego?

To Ogólna Wytrzymałość Biegowa w II zakresie. – Typowy trening kształtujący wydolność tlenową i trening, który jest rewelacyjny w przygotowaniach do półmaratonów i maratonów, a przecież przed nami Bieg Lechitów. Jest to więc idealna okazja, by dołączyć do nas i poprawić swoją kondycję, poprzez wiedzę, którą przekazujemy – powiedział SportowemuGnieznu Andrzej Krzyścin.

Przypominamy, że treningi z cyklu Czwartki Biegowe są bezpłatne i ogólnodostępne. Nie ma sensu obawiać się o poziom wytrenowania, bo zajęcia dostosowywane są do każdego poziomu sprawności.

05 lipca 2018 | 20:20

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *