Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Biegowy Czwartek na Wenecji

Miłośnicy biegania ponownie spotkali się dziś nad jeziorem Wenecja, by wspólnie potrenować w ramach Biegowych Czwartków. Z zaproszenia Andrzeja Krzyścina skorzystało kilkanaście osób.

W wyjątkowy parny i duszny wieczór nad „Weneją” zjawiło się kilkunastu najbardziej wytrwałych biegaczy. Wspólnie pokonali kilka okrążeń wokół jeziora, a także tradycyjnie mogli dowiedzieć się nowych treningowych ciekawostek. Tym razem najwięcej czasu poświęcono programowi OWB2. Cóż to takiego?

To Ogólna Wytrzymałość Biegowa w II zakresie. – Typowy trening kształtujący wydolność tlenową i trening, który jest rewelacyjny w przygotowaniach do półmaratonów i maratonów, a przecież przed nami Bieg Lechitów. Jest to więc idealna okazja, by dołączyć do nas i poprawić swoją kondycję, poprzez wiedzę, którą przekazujemy – powiedział SportowemuGnieznu Andrzej Krzyścin.

Przypominamy, że treningi z cyklu Czwartki Biegowe są bezpłatne i ogólnodostępne. Nie ma sensu obawiać się o poziom wytrenowania, bo zajęcia dostosowywane są do każdego poziomu sprawności.

05 lipca 2018 | 20:20

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *