Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Dziś pierwsze w historii mistrzostwa Gniezna w OCR

Dziś (piątek, 5 maja) historyczne, pierwsze Mistrzostwa OCR Gniezna, oraz 6. urodziny klubu Dynamic Strong. Będzie się dużo działo.

Jedyny klub w naszym mieście, gdzie m.in. można trenować biegi przeszkodowe, obchodzi dziś szóste urodziny. Uczci to wydarzenie mistrzostwami Gniezna w tej dyscyplinie. Wszystko zacznie się o 17.00 rywalizacją najmłodszych, a ok. 19.00 na starcie staną najlepsi z najlepszych. Zapraszamy do kibicowania!

Nieco później, bo ok. 20.30 rozpoczną się urodziny klubu, na których możecie się spodziewać wielu atrakcji. Jak informuje Dynamic: „Na początek będzie szampan i tort od Wisienka na Torcie  który z pewnością zasmakuje wszystkim. O oprawę muzyczną zaadba DJ OLEY i jego głośniki. Utrwalenie tych wspaniałych momentów oddajemy w ręce profesjonalnych fotografów i ich obiektywów Fotostube. Dla dzieci podczas całego eventu dostępny będzie dmuchany tor przeszkód, zjeżdżalnia i animacje od ZIELONY FYRTEL. Dodatkowo dla najmłodszych malowanie twarzy, tatuaże, warkoczyki, konkursy plastyczne i zręcznościowe. Czas na evencie umilać będzie nam mobilna lodziarnia, która każdemu dziecku osłodzi imprezę. Trzymających wagę, nasze Ciacho Bez Cukru – Gniezno  , swoim #browne osłodzi podniebienie, a dzięki firmie PHU Lech-Pol Sp z o o  o wode podczas zawodów nikt nie musi się martwić. Wystarczy dla każdego! Nie może oczywiście zabraknąć „konkretów” do jedzenia. Ogromny grill z wielka ilością mięcha i ryb dla Was, a wszystko to dzięki uprzejmości firmy Delikatesy Rybne Gniezno Warszawska 6 . A jakby tego jeszcze było mało, ogarnęliśmy frytki, hamburgery i niskoprocentowe trunki – będziecie mogli zakupić je na miejscu. Przy współpracy Copypoint  i STUPA Team  powstała ścianka na pamiątkowe zdjęcia, a filmik z imprezy wykonany przez ADHD  będzie doskonałym zwieńczeniem urodzin.

 Wstęp na event jest darmowy!

04 maja 2023 | 20:55

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *