Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Dziś pierwsze w historii mistrzostwa Gniezna w OCR

Dziś (piątek, 5 maja) historyczne, pierwsze Mistrzostwa OCR Gniezna, oraz 6. urodziny klubu Dynamic Strong. Będzie się dużo działo.

Jedyny klub w naszym mieście, gdzie m.in. można trenować biegi przeszkodowe, obchodzi dziś szóste urodziny. Uczci to wydarzenie mistrzostwami Gniezna w tej dyscyplinie. Wszystko zacznie się o 17.00 rywalizacją najmłodszych, a ok. 19.00 na starcie staną najlepsi z najlepszych. Zapraszamy do kibicowania!

Nieco później, bo ok. 20.30 rozpoczną się urodziny klubu, na których możecie się spodziewać wielu atrakcji. Jak informuje Dynamic: „Na początek będzie szampan i tort od Wisienka na Torcie  który z pewnością zasmakuje wszystkim. O oprawę muzyczną zaadba DJ OLEY i jego głośniki. Utrwalenie tych wspaniałych momentów oddajemy w ręce profesjonalnych fotografów i ich obiektywów Fotostube. Dla dzieci podczas całego eventu dostępny będzie dmuchany tor przeszkód, zjeżdżalnia i animacje od ZIELONY FYRTEL. Dodatkowo dla najmłodszych malowanie twarzy, tatuaże, warkoczyki, konkursy plastyczne i zręcznościowe. Czas na evencie umilać będzie nam mobilna lodziarnia, która każdemu dziecku osłodzi imprezę. Trzymających wagę, nasze Ciacho Bez Cukru – Gniezno  , swoim #browne osłodzi podniebienie, a dzięki firmie PHU Lech-Pol Sp z o o  o wode podczas zawodów nikt nie musi się martwić. Wystarczy dla każdego! Nie może oczywiście zabraknąć „konkretów” do jedzenia. Ogromny grill z wielka ilością mięcha i ryb dla Was, a wszystko to dzięki uprzejmości firmy Delikatesy Rybne Gniezno Warszawska 6 . A jakby tego jeszcze było mało, ogarnęliśmy frytki, hamburgery i niskoprocentowe trunki – będziecie mogli zakupić je na miejscu. Przy współpracy Copypoint  i STUPA Team  powstała ścianka na pamiątkowe zdjęcia, a filmik z imprezy wykonany przez ADHD  będzie doskonałym zwieńczeniem urodzin.

 Wstęp na event jest darmowy!

04 maja 2023 | 20:55

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *