Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Oto „jeżdżąca” reklama Biegu Europejskiego

Bieg Europejski podobnie jak rok temu będzie promował się poza granicami Gniezna. Ułatwi to auto marki Hyundai Tucson. SUV oklejony graficznymi motywami tegorocznej – francuskiej edycji imprezy – został dziś zaprezentowany na gnieźnieńskim Rynku. 

Samochód przekazał do dyspozycji szefa biegu Andrzeja Krzyścina dealer Hyundai’a – Autocentrum Lis. Firmie bliski jest sport i rywalizacja, dlatego wspierają takie inicjatywy. – Angażujemy się w to wydarzenie już trzeci rok z rzędu – mówi przedstawicielka firmy Marta Szklarkowska. Udzielamy się przy wydarzeniach sportowych nie tylko w Gnieźnie, ale i w Kaliszu czy Koninie. Uważam, że promocja takich imprez jest słusznym kierunkiem, bo promujemy zdrowy styl życia i pokazujemy jak ważny jest sport w życiu każdego człowieka.

Auto będzie promować zarówno samą imprezę jak i Pierwszą Stolicę w wielu miejscach. Według Andrzeja Krzyścina, taka promocja i przekaz dla innych są wyjątkowo skuteczne.

Jest to piękny dodatkowy akcent XVI Biegu Europejskiego. Nasz sponsor Autocentrum Lis przekazuje nam świetnie „obrandowany” samochód, który pomoże w promocji imprezy. Chcemy oczywiście, by jak najwięcej osób dowiedziało się o tym wydarzeniu i co już zaobserwowaliśmy – widać jak dużo osób ogląda się kiedy jedziemy tym autem. Za chwilę ruszamy w trasę, wprawdzie promocję zaczęliśmy wcześniej, ale teraz to będzie mocny akcent. Wierzymy, że przekonamy jeszcze tych niezdecydowanych do startu w naszej imprezie. 

Bieg Europejski odbędzie się 7 kwietnia o 17.00. Start i meta będą zlokalizowane na gnieźnieńskim Rynku. Na liście uczestników jest już blisko 1300 osób, więc wolnych miejsc pozostało już tylko nieco ponad 200 (limit to 1500 biegaczy). Gnieźnian zapisało się do tej pory prawie pięciuset.

27 lutego 2018 | 14:27

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *