Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Lipno - Mieszko 2-2
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Start - ....
Start - .....

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Oleśnicą - Szczypiorniak 30-25
Piotrcovia - MKS 28-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Prawie 800 osób zapisało się już na XVI Bieg Europejski!

7 kwietnia odbędzie się XVI edycja Biegu Europejskiego. Chęć udziału w imprezie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego wyraziło już 795 osób, w tym 579 mężczyzn oraz 199 kobiet. Co ważne, już czwartek (18 stycznia) ruszą przygotowania do biegu.

W ten dzień w Auli GSW Milenium o godz. 18:00 odbędzie się otwarty trening z cyklu „Czwartki Biegowe”. Podczas zajęć zostanie zaprezentowana tegoroczna koszulka biegu firmowana przez Saucony (nowego sponsora Biegu Europejskiego). Koszulki będą przepiękne i wykonane z wysokiej jakości tkaniny technicznej.

– Przypominamy, że treningi z cyklu Czwartki Biegowe są bezpłatne i ogólnodostępne. Dostosowujemy je do każdego poziomu sprawności. W czasie najbliższych zajęć przeprowadzimy trening obwodowy. W szybkim konkursie z wiedzy o Biegu Europejskim wyłonimy jedną kobietę i jednego mężczyznę, którzy otrzymają albumy „Pasja Biegania” autorstwa Grzegorza Graboskiego. Wszyscy uczestnicy otrzymają napój izotoniczny. Trzy najbliższe treningi (15.01; 1.02; 15.02), dzięki gościnności Rektora i Kanclerza GSW Milenium w Gnieźnie, odbędą się w auli uczelni przy ulicy Pstrowskiego 3a, budynek B. Koniecznie trzeba zabrać czyste obuwie na zmianę – mówi Andrzej Krzyścin.

Zapisy na XVI Bieg Europejski odbywają się za pośrednictwem systemu internetowego. Jak już zostało wspomniane, do tej pory zgłosiło się prawie 800 osób. W tym gronie znaleźli się przedstawiciele takich miast jak: Poznań, Witkowo, Swarzędz, Trzemeszno, Kłecko, Września, Żydowo, Opalenica, Strzałkowo i oczywiście Gniezno. Ponadto w pierwszej stolicy Polski mają zjawić się również reprezentanci Niemiec, Ukrainy oraz Wielkiej Brytanii!

Zdj. biegeuropejski.pl

16 stycznia 2018 | 14:25

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *