Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

VII „Wigilijna Dycha” za nami. Zebrano ponad 6,5 tys. zł dla Olusia!

Dziś po raz siódmy z rzędu odbył się bieg „Wigilijna Dycha”. Wydarzenie zorganizowane na terenie wokół jeziora Jelonek cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Co ważne, biegowi towarzyszył szczytny cel – zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację Olusia Kowalczyka. 

Przypomnimy, że Oluś ma dwa latka i choruje na złośliwy nowotwór – chłoniak Burkitta. Wcześniej z pomocą chłopczykowi pospieszyły między innymi Królewskie Morsy Gniezno. Jeżeli chodzi o wigilijną zbiórkę środków na pomoc Olusiowi, to śmiało można stwierdzić, że zakończyła się ona sukcesem – udało się zgromadzić dokładnie 6505,4zł + 5 Euro!

Zadowolenia z przebiegu imprezy nie krył Tomasz Nowaczyk, główny organizator i pomysłodawca „Wigilijnej Dychy”. – Jako organizator i pomysłodawca tego biegu, który odbywa się nieprzerwanie od 2011 roku, chciałbym wam z całego serca podziękować za tak liczne przybycie, pomimo aury jaką mamy za oknem, wspólne bieganie, a przede wszystkim wsparcie zbiórki na leczenie i rehabilitację Olusia Kowalczyka. To z myślą o nim organizowana była tegoroczna edycja – napisał na Facebooku.

Przypomnijmy, że dystans biegu wyniósł, jak wskazuje nazwa, 10 kilometrów. Czasu nie mierzono, a tempo było dostosowane do możliwości uczestników.


Fot. Photo Runner – dziękujemy za udostępnienie zdjęć.

24 grudnia 2017 | 15:05

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *