Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

VII „Wigilijna Dycha” za nami. Zebrano ponad 6,5 tys. zł dla Olusia!

Dziś po raz siódmy z rzędu odbył się bieg „Wigilijna Dycha”. Wydarzenie zorganizowane na terenie wokół jeziora Jelonek cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. Co ważne, biegowi towarzyszył szczytny cel – zbierano pieniądze na leczenie i rehabilitację Olusia Kowalczyka. 

Przypomnimy, że Oluś ma dwa latka i choruje na złośliwy nowotwór – chłoniak Burkitta. Wcześniej z pomocą chłopczykowi pospieszyły między innymi Królewskie Morsy Gniezno. Jeżeli chodzi o wigilijną zbiórkę środków na pomoc Olusiowi, to śmiało można stwierdzić, że zakończyła się ona sukcesem – udało się zgromadzić dokładnie 6505,4zł + 5 Euro!

Zadowolenia z przebiegu imprezy nie krył Tomasz Nowaczyk, główny organizator i pomysłodawca „Wigilijnej Dychy”. – Jako organizator i pomysłodawca tego biegu, który odbywa się nieprzerwanie od 2011 roku, chciałbym wam z całego serca podziękować za tak liczne przybycie, pomimo aury jaką mamy za oknem, wspólne bieganie, a przede wszystkim wsparcie zbiórki na leczenie i rehabilitację Olusia Kowalczyka. To z myślą o nim organizowana była tegoroczna edycja – napisał na Facebooku.

Przypomnijmy, że dystans biegu wyniósł, jak wskazuje nazwa, 10 kilometrów. Czasu nie mierzono, a tempo było dostosowane do możliwości uczestników.


Fot. Photo Runner – dziękujemy za udostępnienie zdjęć.

24 grudnia 2017 | 15:05

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *