Piłka nożna

Noteć - Mieszko 3-0
Mieszko - Stęszew 1-0
Piaski - Mieszko 1-2

Żużel

Start - Rzeszów 44-46
Opole - Start 56-34
Start - Rawicz 55-35

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Start 31-33
KPR - Szczypiorniak 37-28
Szczypiorniak - Miedź 16-33

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Wycofa się z mistrzowskiej imprezy przez finanse?

Gnieźnianin ma szansę wystartować na dwóch wielkich światowych imprezach w biegach przeszkodowych. Zakwalifikował się tam swoimi wynikami, dziś rozważa wycofanie się z jednej z nich, z uwagi na ogromne koszty. 

Bartosz Zieliński to w tej chwili jeden z najbardziej rozpoznawalnych w naszym regionie zawodników i trenerów OCR. Niedawno zdobył kwalifikację na dwie wielkie imprezy przeszkodowe: MŚ w Belgii i ME na Węgrzech. Oba występy to nie tylko wielka szansa i nobilitacja, ale i ogromne wyzwanie finansowe. Sam nie jest w stanie poradzić sobie z tym poradzić, więc gnieźnianin uruchomił zrzutkę, która ma wspomóc go w realizacji marzeń. – Opłaty takie jak: koszty opłat startowych, transportu, noclegi,  wyżywienie, koszty obozów przygotowawczych, opieka fizjoterapeuty i wiele innych składających się na mój start i sukces, jednak są bardzo kosztowne. Solidnie przepracowany okres przygotowawczy pod okiem trenera Marcin Kęsy z Mistrzowski Trening daje wielkie nadzieje i pozwala mi podjąć walkę o najwyższe miejsce na podium międzynarodowym. Jako trener oraz sportowiec jestem zaznajomiony z określeniami typu: przegrany czy porażka. Jednakże „dopóki walczysz jesteś zwycięzcą”… . Odpuszczać nie mam w zwyczaju, jednak niestety rosnące koszty i brak wsparcia finansowego zmuszają mnie do podjęcia decyzji o wycofaniu się ze startu w Mistrzostwach Europy na Węgrzech kosztem Mistrzostw Świata. Decyzję o starcie w Mistrzostwach Europy może zmienić jedynie pomoc finansowa sponsorów – mówi Zieliński.

Z tego powodu zawodnik już dziś zwraca się z apelem do chętnych osób, które są w stanie zrozumieć jego sytuację i ewentualnie wesprzeć. – Dzięki pomocy z Państwa strony oraz dofinansowaniu będę w stanie nie tylko zaspokoić podstawowe potrzeby związane z treningami czy zawodami, jak również wyjechać na obozy sportowe. Bez pomocy Ludzi Dobrej Woli nie będę w stanie udźwignąć znacznych kosztów związanych z dalszym i lepszym rozwojem swojej osoby, drużyny przy jednoczesnej promocji dyscypliny, miasta, kraju oraz sponsorów. Jeżeli chcesz pomóc mi osiągnąć sukces proszę o kontakt >>> bartosz.zielinski.gniezno@gmail.com lub zadzwoń 790256047  – kończy zawodnik.

Zrzutkę znajdziecie tutaj – https://zrzutka.pl/v3rx6z

02 maja 2023 | 14:24

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *