Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Wyjątkowa! Oto jak wygląda koszulka XVI Biegu Europejskiego

Wiemy już wygląda tegoroczna koszulka XVI Biegu Europejskiego. Została zaprezentowana wczoraj wieczorem (czwartek, 18 stycznia) podczas kolejnego Czwartku Biegowego, w Auli GSW Milenium. Jak zapewnia Andrzej Krzyścin, organizator wydarzenia tegoroczny trykot jest unikatowy. – Koszulka, którą dziś zaprezentowaliśmy jest absolutnie niesamowita. Świetna graficznie, do tego z bardzo dobrej jakości materiału. Firmuje ją po raz pierwszy znana firma Saucony, więc produkt jest najwyższej jakości. Jak zwykle dostanie ją każdy uczestnik imprezy. 

Pod wrażeniem jakości koszulki był również obecny podczas prezentacji wiceprezydent Gniezna Michał Powałowski. – Każda koszulka poświecona krajom prezentowanym w biegu jest wyjątkowa. Tegoroczna jest jednak moim zdaniem chyba najładniejsza, bo widać, że graficy zrobili świetną robotę. Będzie to godne do pochwalenia się w Polsce, że mamy bieg z taką oprawą. Warto przyjechać i pobiec podkreślając, że nasz kraj jest w wielkiej wspólnocie europejskiej. 

Koszulka ma główny motyw w postaci Wieży Eiffla, co jest nawiązaniem do kraju, który prezentować będą organizatorzy tegorocznego biegu. To oczywiście Francja, więc nie mogło zabraknąć tej charakterystycznej budowli. – Mamy już potwierdzony patronat ambasady francuskiej, mamy również zgodę na bezpłatne wykorzystanie wizerunku Wieży Eiffla. Zapowiada się po raz kolejny świetne widowisko, a na liście zapisanych jest w tej chwili 750 uczestników, czyli dokładnie połowa wszystkich, którzy staną na starcie. Limit ustalono bowiem na 1500 osób – dodaje Krzyścin.

Przed rokiem na starcie 10-kilometrowego biegu stanęło ok. 500 osób z Gniezna.

19 stycznia 2018 | 06:17

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *