Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Pyra - MKK 82-73
ŁKS Youth - MKK 72-110
MKK - Ciech 59-77

Piłka ręczna

MKS - Galychanka 34-29
MKS - Piotrcovia 26-24
Start - MKS 28-29

Futsal

Orlik - KS 4-1
KS - Futsal 4-5
Futsal - KS 3-3

Będzie transmisja z meczu futsalistów Mieszka

Bardzo dobra wiadomość dla sympatyków drużyny piłkarzy halowych MKS-u Mieszka Gniezno. Z niedzielnego meczu 1/32 finału Pucharu Polski, w ramach którego zespół z naszego miasta zmierzy się na wyjeździe z KKF Automobile Torino Konin, zostanie przeprowadzona bezpłatna transmisja ” na żywo”.

Transmisja prowadzona będzie za pośrednictwem serwisu YouTube. Za realizację odpowiada portal LM.pl. To właśnie na kanałach komunikacyjnych tego medium na kilka chwil przed rozpoczęciem meczu opublikowany zostanie link do bezpośredniej relacji wideo. Postaramy się przekazać go Państwu również za pomocą naszych platform informacyjnych.

Przypomnijmy, że początek niedzielnego spotkania pomiędzy KKF Automobile Torino Konin a MKS Mieszko Gniezno zaplanowano na godzinę 18:00. W 1/32 finału Pucharu Polski o awansie decyduje jedno spotkanie. Już podczas wcześniejszej rozmowy z naszym portalem trener gnieźnian Adam Heliasz zapewniał, że Mieszko ma jasny cel na pojedynek z koninianami.

– Cel jest jeden: wygrać i awansować do kolejnej rundy. Wiemy, że zespół z Konina jest dość dobrą drużyną, jak na drugą ligę. W zeszłym roku do samego końca walczyli o awans, który ostatecznie przegrali z ekipą z Leszna. W Koninie gra kilku znanych nam zawodników, którzy w przeszłości występowali w naszym zespole. Na pewno zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek – mówił szkoleniowiec biało-niebieskich.

05 stycznia 2018 | 12:06

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *