Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko - Centra 2-1
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74

Piłka ręczna

MKS - Ruch 33-28
SPR - Szczypiorniak - Acana 33-15
EKS - MKS 29-25

Futsal

KS - Bojano 5-3
Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4

Derby Wielkopolski mogły paść łupem gnieźnian (wypowiedzi)

W sobotę futsaliści Mieszka Gniezno zremisowali na wyjeździe z drużyną KS Futsal Oborniki 4:4. Tym samym biało-niebiescy powiększyli swój dotychczasowy dorobek punktowy o jedno „oczko”. Co po derbach Wielkopolski powiedzieli Dawid Kasprzyk (bramkarz Mieszka) oraz Adam Heliasz (trener Mieszka)?

Dawid Kasprzyk: Myślę, że ten mecz mógł podobać się kibicom. Skończyło się remisem. Jak wiadomo, my walczymy o utrzymanie. Ten punkt był dla nas bardzo ważny. Szkoda, że nie udało się zgarnąć trzech. Myślę jednak, że ten punkt da nam utrzymanie i na koniec sezonu będziemy mogli się z tego cieszyć.

Adam Heliasz: Stworzyliśmy naprawdę fajne widowisko, za co dziękuję moim podopiecznym oraz zespołowi z Obornik. Jeżeli chodzi o przebieg gry, to początek mieliśmy bardzo słaby. Później trochę podkręciliśmy tempo i przyszły efekty w postaci bramek. Moim zdaniem, z przebiegu spotkania, byliśmy lepsi od rywali. W samej końcówce mieliśmy dwie czy trzy dogodne sytuacje, ale nie wykorzystaliśmy tego. Mecz kończy się remisem. Dla nas ten punkt też jest ważny w kontekście dalszej walki o utrzymanie.

Wywiady z pełnej formie można posłuchać i obejrzeć poniżej. Za możliwość udostępnienia materiału dziękujemy portalowi e-Oborniki.pl.

25 marca 2018 | 19:20

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *