Piłka nożna

LKS. - Mieszko 1-2
Mieszko - Kotwica 2-0
Obra - Mieszko 2-1

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Lwów 28-21
MKS - Młyny 27-25
FunFloor - MKS 37-31

Futsal

Wenecja - KS 2-3
Red Devils - KS 7-1
KS - Team 3-1

Derby Wielkopolski mogły paść łupem gnieźnian (wypowiedzi)

W sobotę futsaliści Mieszka Gniezno zremisowali na wyjeździe z drużyną KS Futsal Oborniki 4:4. Tym samym biało-niebiescy powiększyli swój dotychczasowy dorobek punktowy o jedno „oczko”. Co po derbach Wielkopolski powiedzieli Dawid Kasprzyk (bramkarz Mieszka) oraz Adam Heliasz (trener Mieszka)?

Dawid Kasprzyk: Myślę, że ten mecz mógł podobać się kibicom. Skończyło się remisem. Jak wiadomo, my walczymy o utrzymanie. Ten punkt był dla nas bardzo ważny. Szkoda, że nie udało się zgarnąć trzech. Myślę jednak, że ten punkt da nam utrzymanie i na koniec sezonu będziemy mogli się z tego cieszyć.

Adam Heliasz: Stworzyliśmy naprawdę fajne widowisko, za co dziękuję moim podopiecznym oraz zespołowi z Obornik. Jeżeli chodzi o przebieg gry, to początek mieliśmy bardzo słaby. Później trochę podkręciliśmy tempo i przyszły efekty w postaci bramek. Moim zdaniem, z przebiegu spotkania, byliśmy lepsi od rywali. W samej końcówce mieliśmy dwie czy trzy dogodne sytuacje, ale nie wykorzystaliśmy tego. Mecz kończy się remisem. Dla nas ten punkt też jest ważny w kontekście dalszej walki o utrzymanie.

Wywiady z pełnej formie można posłuchać i obejrzeć poniżej. Za możliwość udostępnienia materiału dziękujemy portalowi e-Oborniki.pl.

25 marca 2018 | 19:20

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *