Piłka nożna

Mieszko - Polonia 4-1
Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Noteć - MKK 83-89
MKK - ...
MKK - ...

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS 34-31
MKS - Jarosław 24-31

Futsal

KS - Orlik 4-3
KS - ...
KS - ...

Duże wyzwanie przed KS-em Gniezno. Już dziś derby Wielkopolski!

Już dziś w hali GOSiR przy ulicy Sportowej 5 (stary obiekt) odbędą się futsalowe derby Wielkopolski. Spotkanie zapowiada się arcyciekawie, bo do naszego miasta przyjeżdża czwarty zespół pierwszoligowych zmagań – KS Futsal Oborniki. KS Gniezno nie jest faworytem tego meczu, ale z pewnością tanio skóry nie sprzeda.

Pierwsze starcie tych dwóch ekip dostarczyło widzom ogromu emocji. Ostatecznie zakończyło się podziałem punktów. W Obornikach padł remis 2:2.

Oborniczanie są z pewnością bardzo wymagającym przeciwnikiem, więc zanosi się na bardzo trudną przeprawę KS-u. Tym bardziej, że gnieźnianie przystąpią do tego spotkania bez czołowego gracza z I rundy – Marcina Marcinkowskiego, który odszedł do zespołu z Leszna.

Warto nadmienić, że obecnie w szeregach obornickiej ekipy występuje trzech futsalistów, którzy w przeszłości bronili barw gnieźnieńskiej drużyny. Mowa o Bartoszu Banasiku, Jacku Sanderze i Oktawianie Soleckim.

Początek niedzielnych derbów Wielkopolski został zaplanowany na godzinę 18:00. Spotkanie odbędzie się w starej hali przy ulicy Sportowej 5, bo nowy obiekt opanowała dziś Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wstęp na spotkanie KS Gniezno – KS Futsal Oborniki będzie wolny.

13 stycznia 2019 | 10:57

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *