Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Dwugłos trenerski po meczu Mieszko Gniezno – Team Lębork

W sobotę MKS Mieszko Gniezno przegrał na domowym parkiecie z Teamem Lębork 3:5 (2:2). Przeczytajcie, co po tym spotkaniu powiedzieli trenerzy obu ekip – Adam Heliasz oraz Wojciech Pięta.

Wojciech Pięta (trener Teamu Lębork): Już chyba regułą jest to, że wchodząc w mecze wyjazdowe, bardzo szybko tracimy bramki, mimo tego, że prowadzimy grę. Wydaje mi się, że jeśli weźmiemy pod uwagę całokształt, to nasze zwycięstwo jest zupełnie zasłużone. Nie chciałbym tego oceniać, ale było widać, że z biegiem czasu nasza szybkość przeważyła – szybkie akcje i szybkie rozegranie, dynamika. Z tego się bardzo cieszę. Wygraliśmy na wyjeździe, choć przegrywaliśmy 0:2, do tego jeszcze specyficzna hala. Bardzo się z tego cieszymy. Jak w całym tym sezonie, gra obronna jest do poprawy. Bardzo szwankuje, choć w zeszłym roku była naszą mocną stroną. Niby nad tym pracujemy i wiemy, co robimy źle, ale w dalszym ciągu się to powiela.

Adam Heliasz (trener Mieszka Gniezno): Początek meczu w naszym wykonaniu był bardzo słaby. Nie graliśmy tego, co zakładaliśmy. Przed spotkaniem wypadł ze składu Marcin Daszczuk – w trakcie rozgrzewki nabawił się urazu kolana. W związku z tym musieliśmy trochę przebudować naszą taktykę. Szkoda tej porażki, bo przecież prowadziliśmy 2:0. Później popełnialiśmy jednak głupie błędy i traciliśmy bramki. Do tego nerwowość w końcówce. Niestety, przegrywamy.

-> Futsaliści Mieszka pokonani przez sąsiada z tabeli (relacja)

W tym tygodniu na naszym portalu pojawi się krótki wywiad z trenerem Mieszka, Adamem Heliaszem.

03 marca 2018 | 21:48

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *