Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Futsaliści KS Gniezno wracają do starej hali. W sobotę mecz z beniaminkiem

Przed nami kolejne futsalowe emocje. W najbliższą sobotę KS Gniezno znów zagra przed własną publicznością. Tym razem piłkarze halowi z pierwszej stolicy Polski zmierzą się z drużyną UMKS Zgierz, która jest beniaminkiem pierwszoligowych rozgrywek. Spotkanie odbędzie się w starej hali przy ulicy Sportowej 5.

Mimo że to będzie już piąta kolejka zmagań na zapleczu Futsal Ekstraklasy, ekipa ze Zgierza ma za sobą dopiero dwa mecze. Dotychczas beniaminek 1. Polskiej Ligi Futsalu wygrał z ekipą z Lęborka i przegrał z oborniczanami. UMKS plasuje się na ósmym miejscu w tabeli.

W gorszym położeniu znajduje się KS Gniezno. Piłkarze halowi z naszego miasta zapisali na swoim koncie tylko jedno „oczko” – trzykrotnie przegrywali i tylko raz, na inaugurację, zdołali zremisować z KS Futsal Oborniki. Wobec tego w sobotę podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta powalczą o przełamanie złej passy, a w realizacji tego celu może im pomóc doping lokalnej publiczności.

Poprzednie domowe spotkanie nasi futsaliści rozegrali w nowej hali. Tym razem ich mecz odbędzie się w starym obiekcie przy ulicy Sportowej 5 (dawniej ul. Paczkowskiego 4). Ma to związek z brakiem dostępności hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki. Od czwartku do niedzieli odbywają się w niej targi PHUP Gniezno.

Wstęp na sobotni mecz KS Gniezno – UMKS Zgierz będzie płatny. Wstęp kosztować będzie symboliczne 2 zł. Dzieci do 10. roku życia wejdą na mecz za darmo (po okazaniu legitymacji szkolnej). Warto odnotować, że przy wejściu każdy otrzyma los. W przerwie pomiędzy połowami trzech szczęśliwców zostanie nagrodzonych drobnymi upominkami.

Początek gnieźnieńsko-zgierskiej konfrontacji zaplanowano na godzinę 19:00.

18 października 2018 | 11:30

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *