Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

Futsaliści powalczą o kolejne punkty. Mecz będzie można obejrzeć w Internecie!

Już w niedzielę futsaliści Mieszka Gniezno rozegrają jedno z ostatnich spotkań w aktualnym sezonie. Tym razem podopieczni Adama Heliasza zmierzą się na wyjeździe z drużyną FC Kartuzy. Co ważne, mecz będzie można śledzić w Internecie. Darmową transmisję z Kartuz przeprowadzi toruńska telewizja KP Sport. 

Początek zmagań w ramach meczu 20. kolejki I ligi futsalu grupy północnej zaplanowano na godzinę 17:00. Dziesięć minut wcześniej ma się rozpocząć transmisja online.

Pojedynek w Kartuzach zapowiada się ciekawie. „Mieszkowcy” wciąż potrzebują punktów, by zapewnić sobie utrzymanie w gronie pierwszoligowców na kolejny sezon. Póki co gnieźnianie są dziesiątą drużyną ligowych zmagań, natomiast kartuzianie to piąta ekipa rywalizacji na zapleczu Futsal Ekstraklasy.

Pierwsze starcie tych dwóch ekip w bieżącym sezonie dostarczyło kibicom ogromu emocji. 25 listopada piłkarze halowi Mieszka pokonali na domowym parkiecie zespół z Kartuz 6:5. Nie mielibyśmy nic przeciwko, by w niedzielę ten scenariusz się powtórzył.

Poniżej zamieszczamy link do bezpośredniej transmisji z meczu „Mieszkowców”.

06 kwietnia 2018 | 20:42

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *