Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Koniec hiszpańskiej przygody futsalistów KS-u Gniezno

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości z Barcelony. Drużyna Szymona Lewandowskiego i Jakuba Szydzika (piłkarzy halowych KS-u Gniezno) odpadła z turnieju 4th World InterUniversities Championships. W 1/8 finału zespół UAM Poznań przegrał w rzutach karnych z rywalem z Paryża.

Po pierwszej połowie ekipa ze stolicy Wielkopolski przegrywała 0:2. W drugiej poznaniakom udało się doprowadzić do remisu 2:2, a na listę strzelców wpisali się zarówno Szydzik, jak i Lewandowski. Taki wynik widniał na tablicy w momencie, gdy regulaminowy czas gry dobiegł końca. To oznaczało rzuty karne.

W serii rzutów karnych zawodnicy KS-u Gniezno stanęli na wysokości zadania. Lewandowski i Szydzik zamienili je na bramki. Niestety, jeden z poznaniaków pomylił się, co poskutkowało porażką reprezentacji UAM. Szkoda, bo jak relacjonują zawodnicy, paryżanie byli do pokonania.

Zakończyła się więc przygoda gnieźnieńskich futsalistów z dużym międzynarodowym turniejem. Nam pozostaje pogratulować udziału w tak prestiżowej imprezie i życzyć kolejnych udanych występów w barwach KS-u i nie tylko.

Przypomnijmy, że futsalowa drużyna z naszego miasta zagra dziś (sobota) w Białymstoku. Ze względu na pobyt w Barcelonie, trener Adam Heliasz nie będzie miał do dyspozycji Jakuba Szydzika i Szymona Lewandowskiego. Ponadto zabraknie też Dariusza Rychłowskiego i Mariusza Sawickiego. Miejmy nadzieję, że mimo osłabień nasi piłkarze halowi powalczą z Heliosem o korzystny dla siebie wynik. Początek spotkania o 20:00.

17 listopada 2018 | 10:22

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *