Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Koniec hiszpańskiej przygody futsalistów KS-u Gniezno

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości z Barcelony. Drużyna Szymona Lewandowskiego i Jakuba Szydzika (piłkarzy halowych KS-u Gniezno) odpadła z turnieju 4th World InterUniversities Championships. W 1/8 finału zespół UAM Poznań przegrał w rzutach karnych z rywalem z Paryża.

Po pierwszej połowie ekipa ze stolicy Wielkopolski przegrywała 0:2. W drugiej poznaniakom udało się doprowadzić do remisu 2:2, a na listę strzelców wpisali się zarówno Szydzik, jak i Lewandowski. Taki wynik widniał na tablicy w momencie, gdy regulaminowy czas gry dobiegł końca. To oznaczało rzuty karne.

W serii rzutów karnych zawodnicy KS-u Gniezno stanęli na wysokości zadania. Lewandowski i Szydzik zamienili je na bramki. Niestety, jeden z poznaniaków pomylił się, co poskutkowało porażką reprezentacji UAM. Szkoda, bo jak relacjonują zawodnicy, paryżanie byli do pokonania.

Zakończyła się więc przygoda gnieźnieńskich futsalistów z dużym międzynarodowym turniejem. Nam pozostaje pogratulować udziału w tak prestiżowej imprezie i życzyć kolejnych udanych występów w barwach KS-u i nie tylko.

Przypomnijmy, że futsalowa drużyna z naszego miasta zagra dziś (sobota) w Białymstoku. Ze względu na pobyt w Barcelonie, trener Adam Heliasz nie będzie miał do dyspozycji Jakuba Szydzika i Szymona Lewandowskiego. Ponadto zabraknie też Dariusza Rychłowskiego i Mariusza Sawickiego. Miejmy nadzieję, że mimo osłabień nasi piłkarze halowi powalczą z Heliosem o korzystny dla siebie wynik. Początek spotkania o 20:00.

17 listopada 2018 | 10:22

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *