Piłka nożna

Mieszko - Polonia 0-3
KKS II - Mieszko 2-2
Mieszko - LKS 2-4

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Koniec hiszpańskiej przygody futsalistów KS-u Gniezno

Niestety, nie mamy dobrych wiadomości z Barcelony. Drużyna Szymona Lewandowskiego i Jakuba Szydzika (piłkarzy halowych KS-u Gniezno) odpadła z turnieju 4th World InterUniversities Championships. W 1/8 finału zespół UAM Poznań przegrał w rzutach karnych z rywalem z Paryża.

Po pierwszej połowie ekipa ze stolicy Wielkopolski przegrywała 0:2. W drugiej poznaniakom udało się doprowadzić do remisu 2:2, a na listę strzelców wpisali się zarówno Szydzik, jak i Lewandowski. Taki wynik widniał na tablicy w momencie, gdy regulaminowy czas gry dobiegł końca. To oznaczało rzuty karne.

W serii rzutów karnych zawodnicy KS-u Gniezno stanęli na wysokości zadania. Lewandowski i Szydzik zamienili je na bramki. Niestety, jeden z poznaniaków pomylił się, co poskutkowało porażką reprezentacji UAM. Szkoda, bo jak relacjonują zawodnicy, paryżanie byli do pokonania.

Zakończyła się więc przygoda gnieźnieńskich futsalistów z dużym międzynarodowym turniejem. Nam pozostaje pogratulować udziału w tak prestiżowej imprezie i życzyć kolejnych udanych występów w barwach KS-u i nie tylko.

Przypomnijmy, że futsalowa drużyna z naszego miasta zagra dziś (sobota) w Białymstoku. Ze względu na pobyt w Barcelonie, trener Adam Heliasz nie będzie miał do dyspozycji Jakuba Szydzika i Szymona Lewandowskiego. Ponadto zabraknie też Dariusza Rychłowskiego i Mariusza Sawickiego. Miejmy nadzieję, że mimo osłabień nasi piłkarze halowi powalczą z Heliosem o korzystny dla siebie wynik. Początek spotkania o 20:00.

17 listopada 2018 | 10:22

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *