Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Gracze z Ekstraklasy na celowniku KS-u

Do sezonu futsalowego pozostało jeszcze mnóstwo czasu, jednak transferowe rozmowy w gnieźnieńskim KS-ie trwają już w najlepsze. Dziś zajrzeliśmy do naszego pierwszoligowca, który jak usłyszeliśmy ma „ambitne plany na kolejny sezon”

To ma być dużo lepszy sezon w wykonaniu biało-czerwonych niż zakończona ostatnio kampania. Gnieźnianie do końca drżeli o utrzymanie, mimo, że założenia były zupełnie inne. Chcąc uniknąć podobnego scenariusza, działacze KS-u usilnie pracują nad wzmocnieniami drużyny, które mają dać realną jakość na boisku. Jak zdradził nam dziś Leszek Krajewski, szef naszego pierwszoligowca, niemal cała kadra drużyny postanowiła zostać na nowy sezon. – Praktycznie z każdym jesteśmy już po porozumieniach, a z niektórymi mamy podpisane umowy. 90% zespołu zadeklarowało chęć pozostania z nami, co nas oczywiście cieszy. Niektórzy leczą jeszcze kontuzje, ale do sezonu na pewno będą już zdrowi. 

Mimo to, jest szansa, że do drużyny dołączą także nowe twarze. Gnieźnieński klub rozmawia m.in z dwoma graczami ekstraklasowych klubów i jeśli uda mu się dopiąć transfery, będzie to ogromne wzmocnienie, dodaje Krajewski. – Jesteśmy już po rozmowach i po pierwszej integracji z zespołem i chcielibyśmy ich pozyskać. Jeśli tak się stanie, to będą to bardzo duże wzmocnienia, chociaż jestem nauczony, że jeśli czegoś nie mam na papierze, to wszystko może się wydarzyć. Przerabialiśmy już takie sytuacje, że ktoś dziś podaje nam rękę, a jutro nie odbiera telefonu. 

13 czerwca 2022 | 18:35

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *