KS Gniezno skarcony przez beniaminka w samej końcówce

Nie mamy dobrych informacji dla sympatyków piłki halowej. W niedzielę futsaliści KS Gniezno zanotowali trzecią porażkę w tym sezonie I Polskiej Ligi Futsalu. Przegrali na wyjeździe z Dragon Bojano (beniaminek I ligi) 4:6.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał rezultat remisowy 3:3. Po przerwie jako pierwsi na prowadzenie wysforowali się gospodarze. KS Gniezno błyskawicznie wyrównał. Wynik 4:4 utrzymywał się przez dłuższy czas. Niestety, końcówka należała do graczy Dragon Bojano.

W trakcie ostatnich dwóch minut gnieźnianie popełniali fatalne błędy. Rywale zdołali to wykorzystać i strzelili dwie bramki, ustalając wynik spotkania na 6:4.

Futsaliści z naszego miasta ponownie stworzyli wiele dogodnych sytuacji, ale tylko cztery z nich zamienili na trafienia. Dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Alan Polus, a po jednej bramce dołożyli Mikołaj Bereźnicki oraz Adam Zdrojewski.

Sytuacja KS Gniezno po czterech kolejkach nie jest ciekawa. Podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta mają na swoim koncie tylko jeden punkt, który wywalczyli na inaugurację w Obornikach.

14 października 2018 | 17:35