Piłka nożna

Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2
Huragan - Mieszko 1-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS - 34-31
MKS - ....

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

KS Gniezno skompletował kadrę!

Wiemy już wszystko o kadrze, jaka w tym sezonie będzie bronić barw KS-u Gniezno. W piątek przedstawiciele klubu zaprezentowali czterech ostatnich zawodników. W gronie tym zabrakło m.in. Mariusza Sawickiego, który w przeszłości notował świetne występy w barwach futsalowego klubu z naszego miasta.

W KS Gniezno zagra natomiast Dariusz Rychłowski. „Rysiu” wspólnie ze wspomnianym Sawickim grał przez jakiś czas w ekstraklasowym Red Devils Chojnice. Rychłowski reprezentował też barwy innego klubu z najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej – FC Toruń. Gnieźnieńskiej publiczności też jest doskonale znany, bo przecież spędził w Grodzie Lecha sporo czasu. To właśnie „Rysiu” będzie stanowił o sile ataku KS Gniezno.

W biało-czerwonych barwach prezentować się będzie też Marcin Jagodziński. „Jagoda” dołączył do gnieźnieńskiego zespołu w drugiej rundzie zeszłego sezonu i miał już okazję zadebiutować w 1 PLF. Kolejne dwa nazwiska, które znalazły się w kadrze KS-u, to Mikołaj Bereźnicki oraz Filip Bartnicki. Obydwaj mają za sobą przeszłość w gnieźnieńskim futsalu. To też Młodzieżowi Mistrzowie Polski U20 z 2012 roku.

21 września 2018 | 18:39

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *