Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

KS Gniezno wygrywa w Elblągu po szaleńczym pościgu!

Świetne informacje napłynęły do nas z Elbląga. Po niezwykle zaciętym meczu futsaliści KS-u Gniezno pokonali ostatnią w tabeli Concordię 3-2! Gnieźnianie przegrywali już 2-0, potrafili jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tym samym odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Gnieźnianie zaczęli ten fatalnie tracąc do przerwy dwie bramki i nie strzelając żadnej pomimo kilku dogodnych sytuacji. Sytuacja odwróciła się w drugiej części. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do KS-u, który zaczął nie tylko kreować dobre sytuacje, ale i je wykorzystywać. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się M.Marcinkowski, który zadał decydujący cios gospodarzom na 6 minut przed końcem. Na listę strzelców wcześniej wpisał się także D.Rychłowski i szalenie ważne zwycięstwo z zamykającą tabelę Concordią stało się faktem. Słaba skuteczność jest ciągle tym, co szwankuje w gnieźnieńskim zespole, powiedział nam Adam Heliasz.

Mecz toczył się pod nasze dyktando, ale co z tego skoro nie potrafiliśmy tego udokumentować. Indywidualne błędy do tego spowodowały, że straciliśmy dwa gole. W drugiej połowie podeszliśmy agresywniej, co dało w końcu efekt. Brakuje nam cały czas skuteczności, bo dziś mieliśmy kilka okazji, ale na szczęście udało się wykorzystać jedną więcej od rywali.

fot. facebook/ksgniezno

 

 

28 października 2018 | 18:22

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *