Piłka nożna

SKP - Mieszko 0-1
Mieszko ----
Mieszko ----

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Tarnovia - MKK 95-70
MKK - Księżak 55-74
MKK - ŁKS 74-94

Piłka ręczna

Szczypiorniak - Acana 20-23
EKS - MKS 29-25
Ruch - MKS 32-34

Futsal

Investa - KS 1-3
KS - TAF 5-4
AZS UG - KS 4-6

KS Gniezno wygrywa w Elblągu po szaleńczym pościgu!

Świetne informacje napłynęły do nas z Elbląga. Po niezwykle zaciętym meczu futsaliści KS-u Gniezno pokonali ostatnią w tabeli Concordię 3-2! Gnieźnianie przegrywali już 2-0, potrafili jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tym samym odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Gnieźnianie zaczęli ten fatalnie tracąc do przerwy dwie bramki i nie strzelając żadnej pomimo kilku dogodnych sytuacji. Sytuacja odwróciła się w drugiej części. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do KS-u, który zaczął nie tylko kreować dobre sytuacje, ale i je wykorzystywać. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się M.Marcinkowski, który zadał decydujący cios gospodarzom na 6 minut przed końcem. Na listę strzelców wcześniej wpisał się także D.Rychłowski i szalenie ważne zwycięstwo z zamykającą tabelę Concordią stało się faktem. Słaba skuteczność jest ciągle tym, co szwankuje w gnieźnieńskim zespole, powiedział nam Adam Heliasz.

Mecz toczył się pod nasze dyktando, ale co z tego skoro nie potrafiliśmy tego udokumentować. Indywidualne błędy do tego spowodowały, że straciliśmy dwa gole. W drugiej połowie podeszliśmy agresywniej, co dało w końcu efekt. Brakuje nam cały czas skuteczności, bo dziś mieliśmy kilka okazji, ale na szczęście udało się wykorzystać jedną więcej od rywali.

fot. facebook/ksgniezno

 

 

28 października 2018 | 18:22

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *