Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

KS Gniezno wygrywa w Elblągu po szaleńczym pościgu!

Świetne informacje napłynęły do nas z Elbląga. Po niezwykle zaciętym meczu futsaliści KS-u Gniezno pokonali ostatnią w tabeli Concordię 3-2! Gnieźnianie przegrywali już 2-0, potrafili jednak przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tym samym odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Gnieźnianie zaczęli ten fatalnie tracąc do przerwy dwie bramki i nie strzelając żadnej pomimo kilku dogodnych sytuacji. Sytuacja odwróciła się w drugiej części. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do KS-u, który zaczął nie tylko kreować dobre sytuacje, ale i je wykorzystywać. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się M.Marcinkowski, który zadał decydujący cios gospodarzom na 6 minut przed końcem. Na listę strzelców wcześniej wpisał się także D.Rychłowski i szalenie ważne zwycięstwo z zamykającą tabelę Concordią stało się faktem. Słaba skuteczność jest ciągle tym, co szwankuje w gnieźnieńskim zespole, powiedział nam Adam Heliasz.

Mecz toczył się pod nasze dyktando, ale co z tego skoro nie potrafiliśmy tego udokumentować. Indywidualne błędy do tego spowodowały, że straciliśmy dwa gole. W drugiej połowie podeszliśmy agresywniej, co dało w końcu efekt. Brakuje nam cały czas skuteczności, bo dziś mieliśmy kilka okazji, ale na szczęście udało się wykorzystać jedną więcej od rywali.

fot. facebook/ksgniezno

 

 

28 października 2018 | 18:22

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *