Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

KS może mieć problem. Główny sponsor myśli o odejściu

Grinbud KS Gniezno zakończył sezon dużo poniżej oczekiwań. Miał bić się o górną część tabeli, a drżał o utrzymanie. Jak ustaliliśmy, nad wycofaniem się z futsalu myśli sternik i sponsor tej drużyny, Leszek Krajewski.

Szeroka i solidna kadra nie zapewniła sukcesu w tym sezonie Grinbudowi KS Gniezno. Futsaliści zagrali dużo poniżej oczekiwań swoich i kibiców i zamiast bić się o dużo wyższe cele, musieli do końca nerwowo spoglądać na układ tabeli. To także duży zawód dla szefa drużyny, Leszka Krajewskiego. Przyznaje w rozmowie z nami, że jest bardzo zdegustowany tym, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach. – Sam nie wiem co myśleć o tym sezonie – słyszymy. – Jestem na pewno rozczarowany postawą zespołu, bo liczyłem na 3-4 miejsce, a zajęliśmy czwarte od końca. Raczej się utrzymamy w 1.lidze, ale i tak musimy teraz czekać na rezultaty Ekstraklasy, bo mogą spadać z naszej grupy cztery zespoły, ale to się jeszcze nigdy nie zdarzyło. Na razie na 99 procent mamy utrzymanie, ale to małe pocieszenie. Przespaliśmy początek sezonu i to był problem. Zawodnicy za mocno chcieli wygrywać mecze, a co jest dziwne, to zwycięstwa na wyjeździe, a nie u siebie. Generalnie zagraliśmy lepiej w obcych halach, niż przed własną publicznością. Nie wiem dlaczego? Mieliśmy zespół bardzo dobry, który pokazał charakter w ostatnich kolejkach. A miał on zapewniony wszystko co tylko chciał. Wszystko! Brakowało szczęścia, tylko i wyłącznie. 

Co gorsze, kolejny słaby sezon powoduje, że nad swoją przyszłością w klubie zaczyna myśleć jego szef. Leszek Krajewski przyznaje, że nie wie, czy zostanie na kolejny rok. – Czy ja mam chęci dalej to ciągnąć? Dziś nie odpowiem na to pytanie. Zastanawiam się już mocno nad odpoczynkiem i odsunięciem się, bo czwarty rok z rzędu nie idzie najlepiej, a to odbija się na zdrowiu. Nerwy moje nie wytrzymują już takiego stresu, a ja nie jestem młodszy, nie jestem już stworzony aby siedzieć na hali i modlić się o występy. Nie wiem, zobaczymy co przyniesie czas. Chciałbym aby Adam Heliasz został, bo dobrze radzi sobie jako trener. Nie wiemy teraz nic, łącznie z tym ilu zawodników będzie chciało zostać. FInansowo nie stoimy najgorzej, a wiem, bo rozmawiam z innymi prezesami i nasze warunki są naprawdę niezłe – kończy.

21 kwietnia 2022 | 17:49

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *