Piłka nożna

Mieszko - Obra 2-0
Mieszko - Nielba 2-0
Iskra - Mieszko 2-1

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

GAK - MKK 84-94
ŁKS - MKK 94-74
MKK - Flota 76-71

Piłka ręczna

Zagłębie - MKS 40-24
MKS - FunFloor 28-28
Bachus - Szczypiorniak 33-30

Futsal

Futsal - KS 3-3
Dragon - KS 9-4
KS - Investa 9-3

Nadchodzą futsalowe derby stolic! KS Gniezno liczy na niespodziankę

Już w sobotę odbędą się futsalowe derby stolic – KS Gniezno zmierzy się w hali przy ulicy Sportowej 5 z drużyną AZS Uniwersytet Warszawski. Pojedynki tych dwóch zespołów zawsze dostarczają wielu emocji. Tym razem faworytem są goście, ale trener miejscowych zapowiada walkę o niespodziankę.

Drużyna ze stolicy plasuje się na piątym miejscu w tabeli I ligi gr. północnej. Dotychczas warszawiacy zainkasowali trzy zwycięstwa i jedną porażkę. W znacznie gorszym położeniu znajduje się KS Gniezno, który ma na swoim koncie po jednym triumfie i remisie, a także cztery przegrane.

Naszym piłkarzom halowym może pomóc fakt, że spotkanie zostanie rozegrane w starej hali (nowa jest zajęta z uwagi na mistrzostwa Polski w BJJ). – Spodziewam się dużo walki. Nie lubimy grać w Gnieźnie. Niekoniecznie leży nam ich hala. Szkoda, że nie zagramy na nowej – powiedział Maciej Karczyński, trener AZS UW.

Warszawski zespół na pewno jest bardzo zmotywowany. Z drugiej strony, gnieźnianie też są zdeterminowani, by w końcu zapunktować przed własną publicznością. – W sobotę zapowiada się naprawdę ciekawe widowisko. Faworytem tego spotkania są futsaliści z Warszawy, którzy z sezonu na sezon prezentują się coraz lepiej. Dobrze wiemy, że mecze pomiędzy naszymi zespołami dostarczają dużo emocji, a co za tym idzie dużo bramek. Wierzę, że stać nas na sprawienie niespodzianki i wygranie tego spotkania – stwierdził Adam Heliasz, szkoleniowiec KS Gniezno.

Jedno jest pewne – w przypadku zwycięstwa górą i tak będzie stolica. Pozostaje tylko pytanie która – czy obecna, czy ta pierwsza. Początek tego arcyciekawie zapowiadającego się starcia o godzinie 19:30. Wstęp wolny.

Wypowiedzi za AZS Uniwersytet Warszawski – futsal

02 listopada 2018 | 10:17

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *