Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Start - Lokomotiv 54-36
Landshut - Start 32-58
Start - Piła 49-41

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Osłabiony KS Gniezno pojedzie walczyć na trudnym terenie

W sobotę futsalistów KS-u Gniezno czeka ciężka przeprawa. Tego dnia zespół prowadzony przez Adama Heliasza uda się do Białegostoku, by walczyć o punkty z tamtejszym Heliosem. Łatwo z pewnością nie będzie, tym bardziej, że gnieźnieńscy piłkarze halowi przystąpią do tego starcia w osłabionym składzie.

Nastawienie zawsze mamy takie same – by zagrać dobry mecz i zdobyć trzy punkty. Teren w Białymstoku jest bardzo trudny. Przekonał się o tym niejeden zespół. Jedziemy tam bez trzech zawodników. Zabraknie Darka Rychłowskiego, który pauzuje za kartki i Szymona Lewandowskiego oraz Jakuba Szydzika, którzy są w Barcelonie na turnieju futsalowym – powiedział trener KS-u Gniezno.

Po nieudanym początku sezonu, w ostatnim czasie gnieźnieńscy futsaliści zaczęli grać lepiej, dzięki czemu podreperowali swój dorobek punktowy. W dwóch poprzednich spotkaniach notowali zwycięstwa. – Cały czas skupiamy się na poprawie gry i wykorzystywaniu sytuacji oraz na grze w obronie. Widać, że z meczu na mecz polepsza się zgranie. Mam nadzieję, że po dwóch zwycięstwach, przywieziemy kolejne punkty z Białegostoku – dodał Adam Heliasz.

Za czasów, kiedy nasza drużyna futsalu grała jako Mieszko, mocno kulała frekwencja na treningach. Teraz jest dużo lepiej. – Z frekwencji na treningach naprawdę jestem zadowolony. Od kiedy gramy jako KS, nie schodzimy poniżej 14 osób na treningu.  To bardzo dobra frekwencja. Przy takiej grupie można już trenować dane założenia, a nie tak, jak było w zeszłym sezonie, kiedy mieliśmy czasem po siedmiu czy ośmiu zawodników na treningu – podsumował szkoleniowiec KS-u Gniezno.

Sobotni mecz w Białymstoku zaplanowano na godzinę 20:00. Helios jest jedenastą drużyną w tabeli 1. Polskiej Ligi Futsalu gr. północnej. KS w tym samym zestawieniu zajmuje ósmą lokatę.

16 listopada 2018 | 17:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *