Piłka nożna

Wiara L. - Mieszko 2-6
Mieszko - Ostrovia 3-0
Mieszko - Centra 1-2

Żużel

Stal - Start 57-32
Start - Stal 38-52
Start - Kolejarz 50-40

Koszykówka

MKK - PKK 99 97-59
Transbruk - MKK 93-62
Wiara L. - MKK 73-77

Piłka ręczna

JKS - MKS 23-24
MKS - Energa 30-28
Szczypiorniak - Gwardia 30-48

Futsal

KS - TAF 9-1
Lębork - KS 11-2
KS - Red Devils 2-4

Outsider na drodze futsalistów Mieszka

Przed futsalistami Mieszka Gniezno ważny mecz w kontekście zapewnienia sobie utrzymania w gronie pierwszoligowców. W niedzielę podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta zmierzą się w wyjazdowym pojedynku z Unisław Team. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00.

MKS Mieszko ma do rozegrania już tylko osiem meczów. Dotychczas biało-niebiescy zgromadzili na swoim koncie cztery zwycięstwa, jeden remis i dziewięć porażek, co daje dorobek trzynastu „oczek”. Aktualnie gnieźnianie plasują się na dziesiątym miejscu w tabeli I ligi, które jest ostatnim gwarantującym utrzymanie. Póki co „Mieszkowcy” mają sześć punktów więcej, niż jedenasta drużyna z Gdańska, jednak nie jest to zaliczka, która pozwala zawodnikom z Gniezna na w pełni spokojny sen.

Dogodnym momentem na podreperowanie dorobku punktowego gnieźnian wydaje się być niedzielne spotkanie w Unisławiu. Tamtejsza ekipa bardzo słabo radzi sobie w tegorocznych zmaganiach. Unisławianie są „czerwoną latarnią” ligowego zestawienia. W tym sezonie odnotowali zaledwie jedno zwycięstwo i aż trzynastokrotnie opuszczali parkiet bez punktów.

Przypomnijmy, że do pierwszego pojedynku gnieźnian z unisławianami doszło 14 października w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4. Wówczas zwyciężyli biało-niebiescy 3:1. Trafienia po stronie Mieszka inkasowali Marcin Daszczuk (2) oraz Marcin Greser, natomiast po przeciwnej stronie barykady honorowego gola wywalczył Karol Kaczmarek.

Czy w meczu 15. kolejki I ligi grupy północnej zespół z Grodu Lecha powtórzy sukces z ubiegłego roku i pokona outsidera  rozgrywek? Czas pokaże. Początek spotkania o godzinie 16:00. W niedzielny wieczór na naszym portalu ukaże się krótka relacja z tej konfrontacji.

24 lutego 2018 | 10:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *