Piłka nożna

Mieszko - Huragan 0-3
Victoria - Mieszko 2-0
Mieszko - Leszno 2-0

Żużel

Stal - Unia T. 49-41
Daugavpils - Start - 51-39
Piła - Start 44-46

Koszykówka

MKK - GAK 92-80
MKK - Boruta 73-64
Tarnovia - MKK 82-67

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 25-34
Mylny - MKS 31-32
MKS - FunFloor 19-32

Futsal

Futbalo - KS 2-3
TAF - KS 5-6
KS - Bojano 4-1

Outsider na drodze futsalistów Mieszka

Przed futsalistami Mieszka Gniezno ważny mecz w kontekście zapewnienia sobie utrzymania w gronie pierwszoligowców. W niedzielę podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta zmierzą się w wyjazdowym pojedynku z Unisław Team. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00.

MKS Mieszko ma do rozegrania już tylko osiem meczów. Dotychczas biało-niebiescy zgromadzili na swoim koncie cztery zwycięstwa, jeden remis i dziewięć porażek, co daje dorobek trzynastu „oczek”. Aktualnie gnieźnianie plasują się na dziesiątym miejscu w tabeli I ligi, które jest ostatnim gwarantującym utrzymanie. Póki co „Mieszkowcy” mają sześć punktów więcej, niż jedenasta drużyna z Gdańska, jednak nie jest to zaliczka, która pozwala zawodnikom z Gniezna na w pełni spokojny sen.

Dogodnym momentem na podreperowanie dorobku punktowego gnieźnian wydaje się być niedzielne spotkanie w Unisławiu. Tamtejsza ekipa bardzo słabo radzi sobie w tegorocznych zmaganiach. Unisławianie są „czerwoną latarnią” ligowego zestawienia. W tym sezonie odnotowali zaledwie jedno zwycięstwo i aż trzynastokrotnie opuszczali parkiet bez punktów.

Przypomnijmy, że do pierwszego pojedynku gnieźnian z unisławianami doszło 14 października w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4. Wówczas zwyciężyli biało-niebiescy 3:1. Trafienia po stronie Mieszka inkasowali Marcin Daszczuk (2) oraz Marcin Greser, natomiast po przeciwnej stronie barykady honorowego gola wywalczył Karol Kaczmarek.

Czy w meczu 15. kolejki I ligi grupy północnej zespół z Grodu Lecha powtórzy sukces z ubiegłego roku i pokona outsidera  rozgrywek? Czas pokaże. Początek spotkania o godzinie 16:00. W niedzielny wieczór na naszym portalu ukaże się krótka relacja z tej konfrontacji.

24 lutego 2018 | 10:00

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *