Piekielny początek i udana końcówka KS-u

Futsaliści Grinbud KS Gniezno zainkasowali komplet punktów w meczu 1.ligi. Na własnym boisku pokonali AZS UG Gdańsk 6-4.

Mecz zaczął się fantastycznie dla gospodarzy. Grali z pomysłem, zadziornie i zanim gdańszczanie się zorientowali, było już 3-0. Niestety od tego momentu, wszystko co dobrze funkcjonowało, rozsypało się. Po niepotrzebnym faulu Stankowiaka w niegroźnej sytuacji, goście strzelili pierwszego gola i rozkręcili się, Do przerwy trafili jeszcze dwukrotnie i mecz po przerwie rozpoczął się od nowa.

Gra po przerwie nieco straciła na intensywności, gospodarze otrząsnęli się po 10 minutowej dominacji rywali i mecz się wyrównał. Szalę na korzyść miejscowych przechylił Piotr Kaźmierczak, który trafił na 4-3, szył na 5-3 i goście otrzymali dodatkowo jeszcze dwa rzuty karne za przekroczony limit fauli w zespole KS-u, ale wykorzystali tylko jeden.

Grinbud KS Gniezno – AZS UG Gdańsk 6-4 (3-3)

11 lutego 2024 | 19:23