Piłka nożna

Mieszko - Polonia 4-1
Warta - Mieszko 3-3
Mieszko - Polonia 3-2

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

Noteć - MKK 83-89
MKK - ...
MKK - ...

Piłka ręczna

MKS - Start 21-32
Piotrcovia - MKS 34-31
MKS - Jarosław 24-31

Futsal

KS - Orlik 4-3
KS - ...
KS - ...

Piłkarki PS Gniezno powalczą o mistrzostwo Wielkopolski

Już w najbliższą niedzielę zawodniczki Piłkarskiej Szkółki Gniezno będą rywalizowały o halowe mistrzostwo Wielkopolski w piłce nożnej kobiecej do lat 16. Po zeszłorocznym 4. miejscu drużyna z pewnością jest bardziej doświadczona i ograna. Jak zapewniają przedstawiciele klubu, zespół ma apetyt, by powalczyć o medale.

Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że obsada tegorocznych mistrzostw jest wyśmienita, ponieważ oprócz dwóch zespolów PS Gniezno, zagrają dwie drużyny Medyka Konin, którego nie trzeba reklamować znawcom pilki nożnej kobiecej w naszym kraju, silna Kotwica Kórnik czy ubiegłoroczny triumfator rozgrywek – Polonia Środa Wielkopolska.

Emocji z pewnością nie zabraknie w Starych Oborzyskach, gdzie odbędzie się turniej. Pierwszy gwizdek już o 14:00 w najblższą niedzielę.

Przedstawiciele PS Gniezno zachęcają wszystkie dziewczyny z naszego miasta oraz okolic do wstąpienia do szkółki, prowadzącej zajęcia z samymi dziewczynami pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej w różnych kategoriach wiekowych. Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 534-815-267 bądź na stronie internetowej: psgniezno.futbolowo.pl oraz na Facebooku.

18 stycznia 2018 | 18:58

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *