Piłka nożna

Obra - Mieszko 0-3
Mieszko - .......
Mieszko - .......

Żużel

Polonia - Start 49-41
Start - Polonia 36-54
Start - Wilki 29-61

Koszykówka

MKK - Polonia 58-84
Polonia - MKK 89-68
Astoria - MKK 95-98

Piłka ręczna

MKS - Varsovia 39-27
MKS - Ruch 22-21
SPR - MKS 22-31

Futsal

KS - Bojano 3-3
Futbalo - KS 6-1
KS - Futsal 3-3

Przed KS-em Gniezno pucharowe wyzwanie

Już jutro w samo południe KS Gniezno zmierzy się w wyjazdowym starciu w ramach 1/32 Halowego Pucharu Polski z Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team. Mecz zapowiada się naprawdę bardzo emocjonująco.

Zespół z Mosiny z kompletem punktów przewodzi w rozgrywkach II Wielkopolskiej Ligi Futsalu i pewnie zmierza po 9 latach do powrotu do 1 PLF. Ekipa ta posiada w swoich szeregach doświadczonych zawodników – dobrze znanych z parkietów Ekstraklasy oraz reprezentacji Polski – braci Pieczyńskich oraz Daniela Lebedzińskiego. Nie można zapominać o zawodnikach występujących na parkietach w Gnieźnie, czyli Michale Wasielewskim i Piotrze Kubiaku.

W dniu jutrzejszym nasz KS Gniezno U18 miał udać się do Szczecina na pierwszy turniej eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski – Niestety mecz pucharowy pokrzyżował plany i nasz zespół młodzieżowy nie wystąpi w tym turnieju. Zarząd naszego klubu do końca walczył o przełożenie meczu pucharowego na wcześniejszy termin bądź znalezienia zastępstwa dla trenera Adama, który w tym terminie musi być z pierwszym zespołem w Mosinie, niestety nie udało się to. Na pewno nie zabraknie naszego zespołu na turnieju w Pniewach – informują przedstawiciele KS-u Gniezno.

KS Gniezno

05 stycznia 2019 | 20:06

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *