Piłka nożna

Mieszko - Victoria 1-3
Mieszko - Lipno 0-2
Jarota - Mieszko 2-0

Żużel

Kolejarz O. - Start 44-46
Start - Polonia 59-31
Start - Lokomotiv 50-40

Koszykówka

Kuchinox - MKK 89-80
MKK - Trefl II 74-46
Tarnovia - MKK 95-70

Piłka ręczna

MKS - Zagłębie 16-35
MKS - ...
MKS - ....

Futsal

Świecie - KS 4-4
KS - Futsal 1-2
Team - KS 4-3

Przed KS-em Gniezno pucharowe wyzwanie

Już jutro w samo południe KS Gniezno zmierzy się w wyjazdowym starciu w ramach 1/32 Halowego Pucharu Polski z Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team. Mecz zapowiada się naprawdę bardzo emocjonująco.

Zespół z Mosiny z kompletem punktów przewodzi w rozgrywkach II Wielkopolskiej Ligi Futsalu i pewnie zmierza po 9 latach do powrotu do 1 PLF. Ekipa ta posiada w swoich szeregach doświadczonych zawodników – dobrze znanych z parkietów Ekstraklasy oraz reprezentacji Polski – braci Pieczyńskich oraz Daniela Lebedzińskiego. Nie można zapominać o zawodnikach występujących na parkietach w Gnieźnie, czyli Michale Wasielewskim i Piotrze Kubiaku.

W dniu jutrzejszym nasz KS Gniezno U18 miał udać się do Szczecina na pierwszy turniej eliminacyjny do Młodzieżowych Mistrzostw Polski – Niestety mecz pucharowy pokrzyżował plany i nasz zespół młodzieżowy nie wystąpi w tym turnieju. Zarząd naszego klubu do końca walczył o przełożenie meczu pucharowego na wcześniejszy termin bądź znalezienia zastępstwa dla trenera Adama, który w tym terminie musi być z pierwszym zespołem w Mosinie, niestety nie udało się to. Na pewno nie zabraknie naszego zespołu na turnieju w Pniewach – informują przedstawiciele KS-u Gniezno.

KS Gniezno

05 stycznia 2019 | 20:06

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *